Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Zdrowie a uroda > Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Macie jakieś swoje sprawdzone kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji włosów? Zależy mi faktycznie na produktach wysokiej jakości, na marce, która stara się dbać o efekt .

Noruhe

Posty: 1

 
Staraj się sprawdzać różne serie kosmetyków. Ten rynek ma się całkiem nieźle, różne produkty będzie można spotkać więc też będzie okazja coś tam wybrać właściwego.

pawel-2910

Posty: 3

 
Z takich pewniaków od paru lat jest w Hebe seria Prosalon od Chantal - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/">. Ogólnie mają wszystkie kosmetyki jakie potrzebuje człowiek do zadbania o własne włosy, począwszy od szamponów, po maski , czy produkty do wygładzania włosów.

alibali

Posty: 4

 
Staraj się brać pod uwagę te marki, które nie robią masowo produktów, ale stawiają na wysoką jakość i starają się przygotowywać właśnie takie produkty, które przygotowywane będą na przykład dla fryzjerów.

grużdzin

Posty: 10

 
Staraj się zwrócić uwagę na marki, które od lat specjalizują się w przygotowaniu takich kosmetyków.

Piotrek.P

Posty: 4

 
Takie marki, które stawiają na produkty z linii profesjonalnych najczęściej nie otwierają się na ogólną sprzedaż, ale Prosalon jest dostępny w Hebe, więc jak najbardziej możesz je przetestować i dać znać, czy przypadły Ci do gustu.

Nacisk45

Posty: 5