Strona główna > Dom dla każdego > Żarówki > dobra żarówka led

dobra żarówka led

dobra żarówka led

Pytanie do ludzi, którzy korzystają z żarówek Ledowych! Jak oceniacie? Są lepsze niż tradycyjne? Gdzie zamawiacie takie rzeczy?

hazi32

Posty: 13

 
Hej! Jak sobie sprawdzałem ostatnio hurtownie, to dość tanie i dobre produkty mają w Premium Lux. Oni prowadzą swój serwis- www.premiumlux.pl. Tutaj można zamawiać. Co do konkretów to w ofercie są żarówki, ale też mnóstwo pozostałego asortymentu – sterowniki rgp, ściemniacze, oprawy..można się zaopatrzyć kompleksowo.

Miki

Posty: 23

 
Ostatnio byłem w hurtowni na Bartyckiej i mogę ich rekomendować. Duży wybór produktów, wszystko od sprawdzonych marek. Na stronie www.premiumlux.pl jest ich oferta opisana w całości. Dostawy robią terminowo, od zaraz, bez czekania.

snake7

Posty: 28

 
Coś słyszałem od klienta, że na Bartyckiej mają dobrą hurtownię LED różnego typu. Ale nie wiem ile w tym prawdy...

arko1916

Posty: 23

 
Od pewnego czasu zamawiam głównie przez serwis www.premiumlux.pl. Warto poszukać tutaj żarówek, wybór jest szeroki. Poza tym, mają też na stanie sterowniki RGB i dużo innych bajerów, jakbyś się chciał bardziej pobawić oświetleniem. Pzdr.

drillmod

Posty: 28

 
Nie wiem jak tam w innych sklepach wyglądają ceny, ale moim zdaniem dość atrakcyjnie cenowo jest na stronie www.premiumlux.pl. Zamawiałem stąd parę razy i nie było żadnych problemów z dostawą. Zawsze towar był dostępny.

yaoks

Posty: 25