Strona główna > Firmy > Zakupy przez Internet > kartony do przeprowadzki, szukam !!

kartony do przeprowadzki, szukam !!

kartony do przeprowadzki, szukam !!

Wiecie może, jak tanio zorganizować kartony do przeprowadzki? Nie chce korzystać z firmy przeprowadzkowej. Zależy mi tylko na pudełkach. Proszę, polecić mi jakiś sklep/hurtownie.

alidomas

Posty: 4

 
Ja niedawno również się przeprowadzałam. Korzystałam z usług firmy przeprowadzkowej i oni posiadali kartony do przeprowadzki. Może zastanowisz się nad skorzystaniem z usług takiej firmy.

Boss

Posty: 7

 
Faktycznie firmy przeprowadzkowe powinny przeważnie zapewnić pudełka. Jednak nie wszyscy w czasie przeprowadzki współpracują z takimi firmami. Możesz poszukać kartonów do przeprowadzki na własną rękę.

Max Pejnn

Posty: 9

 
Zatrudnij dobrą firmę od przeprowadzek to i kartony do przeprowadzki też Ci załatwią. Jeśli nie chcesz korzystać z usług takich firm, poszukaj sklepów internetowych z takimi materiałami.

mikesmith0103

Posty: 3

 
W przeróżnych marketach możesz za darmo otrzymać kartony, tylko nie wiem, czy one będą porządnej jakości. Musisz zwracać uwagę, aby kartony do przeprowadzki nie były wilgotne i brudne.

labuh

Posty: 3

 
Polecam Ci bardzo ten sklep https://pakolandia.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/. Posiadają produkty wysokiej jakości. Kartony do przeprowadzki są do wielokrotnego użytku. Można je złożyć i położyć na płasko, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca.

CZesiek45

Posty: 7

 
W kartony do przeprowadzki możesz spakować praktycznie wszystko. Najbardziej przydają się, gdy posiadamy bardzo dużą ilość szkła i książek.

dermin67

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o kartony do przeprowadzki najlepiej jest nabyć je w specjalnych sklepach przeprowadzkowych. Pudełka tam sprzedawane są niesłychanie wysokiej jakości.

wrrraak22

Posty: 13