Strona główna > Firmy > Zakupy przez Internet > hamak, sklep online

hamak, sklep online

hamak, sklep online

Szukam sklepu internetowego, który zajmuje się huśtawkami, hamakami i innymi podobnymi. Znacie może jakąś profesjonalną firmę?

adus56

Posty: 1

 
Kupiłem hamak ogrodowy i od wielu lat z niego korzystam. Na początku oczywiście było więcej chętnych do hamaka, ale później to sporadycznie ktoś na niego wchodzi. Mam klasyczny model, dlatego wieszanie go zajmuje mi dosłownie pięć może dziesięć minut.

audi80

Posty: 12

 
Widziałem w tym sklepie https://potenza.pl/kategoria/kolekcja/akcesoria-do-hamakow/, iż mają jakieś akcesoria do hamaków. Nie poszukuję czegoś takiego, wobec tego nie wiem czy to Wam się przyda. Zerknijcie i sami oceńcie cały asortyment i oczywiście, jakie mają tam ceny.

Laleczka

Posty: 8

 
Dużo jest różnych ofert w sklepach internetowych. Zanim kupiłem klasyczny hamak to wszystko dokładnie sprawdzałem. Przez Internet nie zajmuje to dużo czasu, ale przynajmniej wiadomo, co dla siebie można z tego wybrać.

Marioleczka

Posty: 7

 
U mnie z hamaka korzysta cała rodzina. Czasami we trójkę na nim śpimy. Mamy oczywiście model, który nam na to pozwala i ma gigantyczne maksymalne obciążenie.

Alexxxi

Posty: 9

 
Latem hamak to zbawienie. Można odpocząć sobie w cieniu. Polecam, jeśli jeszcze ktoś nie korzystał z takiej formy odpoczynku. Na hamaku można spać, można czytać książkę albo tak jak dzisiaj to korzystać z telefonu.

TomekK

Posty: 3