Strona główna > Firmy > Zakupy przez Internet > Rzeźby Igora Mitoraja, polecicie ?

Rzeźby Igora Mitoraja, polecicie ?

Rzeźby Igora Mitoraja, polecicie ?

Poszukuje galerii, jaka ma dzieło Igora MITORAJA Perseusza. Nie wiem gdzie mogę coś takiego odszukać, zatem dajcie znać.

Fajaaa

Posty: 1

 
Nie za bardzo znam się na rzeźbach aczkolwiek bardzo mi się podobają. Warto przejrzeć różne rzeźby od bardzo różnych artystów i wtedy zdecydować, co wybrać.

Yuri20 

Posty: 12

 
Myślę, iż najlepiej jest odwiedzić jakąś galerię sztuki, albowiem tam odnajdziemy niezmiernie duży wybór rzeźb, a właśnie na tym nam zależy. Zobaczymy je wtedy na żywo.

Max Pejnn

Posty: 9

 
Rzeźby od tego artysty zawsze mi się podobały. Poza tym, że są ładne to jeszcze wcale nie są drogie. Można się spodziewać, że z biegiem lat będzie się to zmieniało i wtedy można będzie na takich rzeźbach dużo zarobić.

czubek67

Posty: 6

 
Rzeźbę Igora MITORAJA Asklepios odnajdziecie tutaj https://www.czassztuki.pl/produkt/igor-mitoraj-asklepios-3/. Wszystko jest tam bardzo dokładnie opisane, zatem polecam sobie tam wejść i poświecić na to trochę czasu.

TomekK

Posty: 4

 
Dużo jest artystów i rzeźb, dlatego dopasowanie stylu, który nam się podoba albo jest modny nie powinno być problemem. Na pewno Igor MITORAJ to osoba, która ma wiele do zaoferowania, dlatego warto sobie to sprawdzić. Dzięki internetowi można dotrzeć do galerii sztuki, które oferują właśnie takie wyjątkowe dzieła.

dermert

Posty: 3

 
Każdy ma inny gust, dlatego trzeba będzie sprawdzić sobie oferty, jakie są dostępne. Można udać się do galerii sztuki, ale jeśli nie mamy na to czasu to można wybrać Internet.

AdamDzii

Posty: 4

 
Każdy ma inny gust, dlatego trzeba będzie sprawdzić sobie oferty, jakie są dostępne. Można udać się do galerii sztuki, lecz jeżeli nie mamy na to czasu to można wybrać Internet.

codePerformance

Posty: 16

 
Mamy kilka rzeźb w domu i wyglądają niezwykle dobrze. Jedne są mniejsze, a nie większe. Wcale nie trzeba dać dużo za rzeźbę, ale trzeba wiedzieć jak i gdzie szukać, a wówczas znajdzie się coś poprawnego dla nas. My tak od niezwykle dawna robimy i się udaje.

Miki

Posty: 4

 
Rzeźby od tego artysty zawsze mi się podobały. Poza tym, że są ładne to jeszcze wcale nie są kosztowne. Można się spodziewać, że z biegiem lat będzie się to zmieniało i wtedy można będzie na takich rzeźbach dużo zarobić.

TomekK

Posty: 3