Strona główna > Firmy > Zakupy przez Internet > gdzie kupić sprzęt do ćwiczeń

gdzie kupić sprzęt do ćwiczeń

gdzie kupić sprzęt do ćwiczeń

Co obecnie króluje jeśli chodzi o sprzęt treningowy wśród celebrytów, którzy chwalą się treningami w sieci? Spotkaliście się z jakimiś konkretnymi markami, które są najbardziej popularne i najczęściej można się z nimi spotkać?

jan630

Posty: 1

 
Możliwe, że jeśli chodzi o te sprzęty, które warto będzie wybrać to dobrą opcją będą te propozycje, gdzie faktycznie sprzęt będzie łączył kilka funkcji w jedno. To dobra opcja, bo dzięki temu też prowadzenie treningu będzie możliwe nawet jak się ma małą przestrzeń.

Gruby_56

Posty: 2

 
Na Twoim miejscu poszedłbym w kompaktowe sprzęty, które łącza kilka funkcji, by stworzyć sobie praktyczną domową siłownię a jednocześnie skoro masz małe miejsca to faktycznie wykorzystać je tak, by nie zagracić sobie takiej siłowni.

wieszdo87

Posty: 4

 
Szukaj sprzętu, który właśnie robiony jest nie do komercyjnego wykorzystywania. Jeśli chodzi o takie sprzęty do domowego użytku będzie to faktycznie najlepszy kierunek, bo jakość powinna być dobra a na pewno będą tańsze niż ten profesjonalny sprzęt.

Phylu

Posty: 5

 
Nie brak firm, które gdzieś tam swój sprzęt promują, ale z tego co widziałem na treningach jakie udostępnia Dawid Olszewski przewija się sprzęt od K-sport.com.pl i to nie w formie reklamy, bo nawet to jakoś tam jest maskowane. Chyba nie mają żadnej sponsorskiej umowy, ale widać, żę to ta marka.

jumju

Posty: 5

 
Bardzo dobra jakość sprzętu jest od polskich producentów, można go kupić taniej niż te popularne znane marki więc jak będziesz szukał dla siebie wyposażenia to właśnie staraj się wybrać polskie firmy, myślę że będziesz zadowolony z tego co mają do zaoferowania.

Ptaszyna

Posty: 4