Strona główna > Firmy > Zakupy przez Internet > trawy ozdobne, jaki sklep?

trawy ozdobne, jaki sklep?

trawy ozdobne, jaki sklep?

Od bardzo dawna poszukuje kosodrzewiny, ale nie mogę znaleźć ładnych sadzonek. Dlatego może Wy mi pomożecie w poszukiwaniach?

hubertus

Posty: 1

 
Mam hortensje sadzonkę i w kilka lat wyrósł mi ogromna. Można ją przycinać, ale trzeba pamiętać żeby znaleźć na nią sporo miejsca. Inaczej nie będzie rosła taka dorodna i piękna. Polecam takie kwiaty do dużych ogrodów.

namok

Posty: 4

 
U mnie sprawdzają się iglaki sadzonki, wobec tego zawsze mam ich niesłychanie dużo. Mam odpowiedni odczyn gleby, wobec tego rosną niesłychanie wielkie i wyglądają pięknie.

edyta123

Posty: 18

 
Nie mam zbyt wiele roślin w swoim ogrodzie, bo niestety, ale na to trzeba mieć czas. Jeśli ma to pięknie wyglądać to trzeba chodzić i dbać o każdą z tych roślin.

Dzidzia

Posty: 6

 
U mnie jest tylko trawa ozdobna, bo na nic więcej nie mam czasu. Dbam o nią, nawożę, podlewam i często kosze. To dla mnie coś, co mi się podoba, dlatego polecam również innym. Pracy wcale nie jest tak mało przy takiej trawę, bo co kilka dni ją koszę. Wygląda dzięki temu jak trawa na prawdziwym polu golfowym i jest super.

Kowalski

Posty: 22

 
Jeżeli ma się pieniądze to można dziś wszystko kupić, co tylko chcemy. Rośliny nie są kosztowne, ale jeśli zaczynamy ich kupować niesłychanie dużo to rachunek może nas zaskoczyć, zatem trzeba wszystko sobie dokładnie przemyśleć i przeanalizować przed zakupami.

robertanisz

Posty: 2

 
Im jest większy ogród tym są większe szanse. Wtedy można odszukać właściwe miejsce dla tych roślin, które lubią słońce jak i lubią cień. Jedne lubią taki odczyn gleby, a inne inny. To wszystko ma znaczenie. Na początku nie jest bezproblemowo, ale z biegiem czasu nabieramy w tym doświadczenia i ogród jest coraz piękniejszy.

drillmod

Posty: 28

 
Przeglądałem ofertę w sklepie https://www.podlewane.pl/Trawy-ozdobne i widzę, iż mają niesłychanie duży wybór traw ozdobnych. Zajrzyjcie sami, a się przekonacie.

Meryk87

Posty: 4

 
Mam hortensje sadzonkę i w kilka lat wyrósł mi ogromna. Można ją przycinać, ale trzeba pamiętać żeby znaleźć na nią wiele miejsca. Inaczej nie będzie rosła taka dorodna i piękna. Polecam takie kwiaty do olbrzymich ogrodów.

Boss

Posty: 2

 
Mam kilka cyprysików w swoim ogrodzie i ładnie to wszystko wygląda. Jest wiele odmian, dlatego dopasowanie ich nie sprawi nikomu problemów. Ważne jest to, aby czytać, jakie warunki trzeba tej roślinie dać, aby rosła dorodna. W sklepie internetowym, z którego, na co dzień korzystam wszystko jest dokładnie opisane.

Kerty67

Posty: 25