Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Zabiegi Kosmetyczne > gabinet kosmetyczny kraków, oferta ?

gabinet kosmetyczny kraków, oferta ?

gabinet kosmetyczny kraków, oferta ?

Dzień dobry :) Szukam profesjonalnego salonu urody w Krakowie, który zapewnia mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Julian

Posty: 4

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, wobec tego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

labuh

Posty: 7

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, iż jestem zadowolona, lecz musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi cudownie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, lecz trzeba się niewątpliwie pilnować z jedzeniem itp. :D

Wygodniś22

Posty: 20

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D niemniej jednak chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, bowiem te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, niemniej jednak boję się, że jak zacznę, to będę tak wiecznie musiała.

Klarka34

Posty: 11

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

BobStanley

Posty: 29

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, jaka rzeczywiście była w opłakanym stanie, lecz pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście gwarantują pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co pragniesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

Lopez58

Posty: 8