Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Zabiegi Kosmetyczne > Czy znacie hurtownie z kosmetykami ?

Czy znacie hurtownie z kosmetykami ?

Czy znacie hurtownie z kosmetykami ?

Mam niewielką hurtownię zajmującą się branżą kosmetyczną. Ostatnio istnieje duże zapotrzebowanie na produkty organiczne, dlatego z chęcią nawiążę współpracę z dostawcą ekologicznych kosmetyków na trądzik, ale też surowców kosmetycznych. Jeśli ktoś zna takich producentów, byłbym wdzięczny za opinię.

Paqu

Posty: 17

 
Nasza firma aktualnie zamawia kosmetyki organiczne ze strony www.biocosmetics-polska.pl. Jeśli miałbym coś napisać, żeby zachęcić to powiem tylko tyle, że mają bardzo duży wybór kosmetyków, a więc wiele profesjonalnych toników, kremów, peelingów, jest w czym wybierać. Na duży plus zasługuje również kontakt i fakt, że ceny nie należą tutaj do szczególnie wygórowanych.

Elllooo12

Posty: 26

 
Mój salon urody od niedawna zaczął zamawiać kwas hialuronowy, maseczki, czy też olejek arganowy od marki www.biocosmetics-polska.pl i współpraca układa się nam bardzo sprawnie. Generalnie atutem tej firmy jest fakt, że w większości dysponują oni asortymentem pochodzenia naturalnego. Kosmetyki wolne od chemii i konserwantów są bardzo chwalone przez nasze klientki i nie mamy zamiary ich oszukiwać kupując tańsze zamienniki.

bodeksus

Posty: 22

 
Cześć. W ogóle dzięki za ten wątek, bo bardzo interesuje mnie współczesny rynek kosmetyczny. Mam prywatny zakład, w którym wykonujemy różne maseczki ujędrniające, nawilżające, oczywiście mikrodermabrazję też i w sumie fajnie byłoby wdrożyć do nas kosmetyki ze znaczkiem – eko. Nie za bardzo się niestety orientuję u jakiej firmy opłacałoby się coś takiego kupić i mieć gwarancję, że kremy rzeczywiście mają głównie składniki roślinne w swoim składzie.

kondziu

Posty: 29

 
Jakoś na dniach dotrze do mnie kolejna przesyłka z profesjonalnymi kosmetykami:) Jestem z zawodu kosmetyczką i prowadzę swoją firmę, więc trudno mnie oszukać jeśli chodzi o jakość:P Z kilkoma dostawcami współpracowałam, ale najlepsze towary zaproponowali mi ludzie z Biocosmetics Polska. Jakościowo mamy tutaj do czynienia z rzeczami w większości pochodzącymi z ekologicznych upraw. Kremy, preparaty, toniki, peelingi – wszystko z wiarygodnym znaczkiem jakości.

BrumBrum2

Posty: 25

 
Miałam sporo problemów z zaopatrzeniem w kosmetyki. Wielokrotnie zamawiałam do sklepu kremy od różnych dostawców. Jakoś nie miałam szczęścia do stałej współpracy, ciągle był z czymś problem, albo się opóźniali, albo z czasem podnosili ceny bez powodu, także tak to...

multikrzych

Posty: 26

 
Sama szukam aktualnie dostawcy, ale nie kosmetyków tylko narzędzi do realizowania różnorakich kosmetycznych zabiegów. Moja hurtownia znalazła już dostawcę kosmetyków i jest nim marka Biocosmetics Polska. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że nie mam najmniejszego problemu, żeby znaleźć kupców na ich artykuły. Wysoka jakość, naturalne pochodzenie kosmetyków, szeroki wybór – to główne czynniki, które bym tutaj wymienił, jeśli chodzi o zalety marki.

Finest

Posty: 28