Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Zabiegi Kosmetyczne > Wyposażenie salonów fryzjerskich

Wyposażenie salonów fryzjerskich

Wyposażenie salonów fryzjerskich

Witam serdecznie. Chcę kupić profesjonalny sprzęt do salonu fryzjerskiego. Gdzie powinienem go szukać?

x_0czes

Posty: 6

 
Trudno mi szacować, ile może kosztować urządzenie gabinetu kosmetologii. Wszystko ze względu na fakt, iż każdy przedsiębiorca ma zupełnie inne wymagania wobec poszczególnych elementów wyposażenia. Sporo zależy od powierzchni, jaką zamierzamy zagospodarować.

bobusek

Posty: 23

 
Na etapie inwestycji przerosło mnie w przeszłości urządzenie salonu kosmetycznego. Musiałem posiłkować się dodatkowym kredytem, albowiem w przeciwnym przypadku nie byłbym w stanie sprostać ciężarowi finansowemu, jaki na siebie wziąłem :)

@marcelko

Posty: 15

 
Kilka razy dokupowałem już urządzenia do salonu kosmetycznego. Dzięki temu mogłem poszerzać zakres usług prowadzonego przez moją żonę salonu. Jednorazowo zakup wszystkich pożądanych urządzeń byłby niemożliwy z racji na wydatek, jaki wówczas by się pojawił. Uważajcie na to.

tigra32

Posty: 6

 
Niepowtarzalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego pozyskałem dzięki firmie http://spashop.com.ua/. Sprawdźcie ich asortyment, a na pewno będziecie w 100% usatysfakcjonowani z oferty, którą dostoicie. Przynajmniej tak było w moim przypadku :)

tasdefleja

Posty: 21

 
W przeszłości musiałem dokonać trudnego wyboru, gdy w rachubę wchodziło wyposażenie dla kosmetologii. Na szczęście znalazłem to forum dyskusyjne, które jest pełne praktycznych porad, które okazały się bardzo wartościowe. Pozostaje mi Wam podziękować :-)

Kolekcjoner

Posty: 23