Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Zabiegi Kosmetyczne > Ćwiczenia mięśni twarzy, pomocy

Ćwiczenia mięśni twarzy, pomocy

Ćwiczenia mięśni twarzy, pomocy

Witam serdecznie, słyszeliście może o takiej metodzie jak gimnastyka twarzy? Pomogło wam to? Co o tym sądzicie?

Nikiiii

Posty: 17

 
Hej, pilnie wymaga waszej pomocy, ponieważ sama nie umiem pozbyć się zmarszczek z twarzy, stosowałam już sporo kremów lecz efekty były znikome. Możecie polecić mi jakiś naturalny sposób na pozbycie się danego problemu.

Czekam na informacje.

Ciapeczek

Posty: 20

 
Witam serdecznie, bardzo pilnie muszę pozbyć się zmarszczek gdyż przyjeżdża mój mąż z zagranicy bo dość długim okresie i chcę wyglądać bardzo pięknie i młodo. Możecie poradzić mi jak mam się pozbyć zmarszczek z twarzy i szyi? Będę wam ogromnie wdzięczna za wszelkie rady, z góry wam bardzo dziękuje i oczekuje z niecierpliwością na rady.

Pozdrawiam.

ZaNK3R

Posty: 18

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi jak najszybciej i najskuteczniej można pozbyć się zmarszczek z okolicy twarzy i szyi? Mam problem z nadmierną ilością zmarszczek poprzez to wyglądam na dużo starszą niż w rzeczywistości jestem. Będę wam wdzięczna za szczere wypowiedzi, bowiem tylko wy mi możecie już pomóc.

Czekam na nie z niecierpliwością. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

dariuszek1878

Posty: 23

 
Dzień dobry,

słyszałam, że istnieje coś takiego jak joga twarzy, możecie powiedzieć mi coś na dany temat? Nie jestem dokładnie zorientowana. Słyszałam tylko, że znikają zmarszczki z twarzy i szyi jest to prawdą? Możecie rozwinąć dany temat? Stosujecie coś takiego? Jakie rezultaty uzyskałyście.
Czekam na szczere wypowiedzi i gorąco pozdrawiam.

Dr Nemo

Posty: 21

 
Hej, wiecie może czy działają ćwiczenia na twarz, które mają na celu poprawić jej wygląd a przede wszystkim pozbyć zmarszczek? Jestem bardzo ciekawa gdyż mam zamiar zacząć to stosować lecz najpierw chciałam zapytać was o opinie. Będę wdzięczna jeśli udzielicie mi szczerych odpowiedzi.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

daron64

Posty: 27

 
Cześć, mogę wam polecić gimnastykę twarzy jest ona w stu procentach skuteczna, na początku w to nie wierzyłam ale bardzo szybko zauważyłam poprawę na mojej szyi i twarzy.

Polecam ją każdej kobiecie to jest rewelacyjne a przede wszystkim skuteczne. Polecam!

dobryrd

Posty: 21

 
Dzień dobry, moja mama chce się pozbyć zmarszczek na twarzy natomiast nie ma zielonego pojęcia jak to wykonać. Może doradzicie jej jak skutecznie z nimi walczyć? Co wam pomogło w pozbyciu się ich i sprawiło, że byłyście i jesteście zadowolone z osiągniętego efektu? Będę wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat.

Pozdrawiam.

Klakierek56

Posty: 19

 
Cześć, potrzebuje porady, nie wiem jak mam pozbyć się zmarszczek. Może wiecie lub znacie jakiś skuteczny sposób aby się ich pozbyć? Będę wam bardzo wdzięczna za szczere wypowiedzi, gdyż ja stosowałam już wielu środków i żaden nie pomógł. Czekam z niecierpliwością na wasze porady, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Myszka45

Posty: 27

 
Mam do was pytanie, które dotyczy zmarszczek a mianowicie jak mam ich się pozbyć? Pomóżcie mi kobietki bo niedługo oszaleje, gdyż żadne kremy nie działają a ja za wszelką cenę chce się ich pozbyć w naturalny sposób. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam!

mariuseus

Posty: 31