Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Zabiegi Kosmetyczne > Makijaż permanentny w Katowicach, polecicie ?

Makijaż permanentny w Katowicach, polecicie ?

Makijaż permanentny w Katowicach, polecicie ?

Szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach. Takiej z prawdziwego zdarzenia. Raczej już jestem zdecydowana na laserową depilację, ale potrzebuję konsultacji.

Strzała

Posty: 11

 
Świetnie, bo też właśnie szukam jakiegoś zaufanego dobrego fryzjera w Katowicach. Mam nadzieję, że coś tu polecicie. Nie bardzo orientuję się tu w takich usługach, bo mieszkam od niedawna. Może uda mi się z waszego polecenia znaleźć dobre usługi :)

mamuska

Posty: 25

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, bo dobry fryzjer w Katowicach jest, ale ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

MaszWielkosc

Posty: 29

 
Nie będę już pytać. Skorzystam z waszego polecenia. Poszukuję od dłuższego czasu porządnej kosmetyczki w Katowicach, jaka zajmie się cellulitem. Mam nadzieję, iż znajdzie jakiś sposób, żeby mi pomóc.

sonicsquad

Posty: 21

 
Salon salonowi nierówny. Dlatego najlepiej samemu znaleźć dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, ale nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

orange777

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o makijaż permanentny w Katowicach to polecam jak każda sprawdzić salon dokładnie. Można nawet udać się do niego i porozmawiać. Niech kosmetyczka wszystko dokładnie wyjaśni, odpowie na pytania. Będziecie miały pewność, że to profesjonalny usługodawca. Ja bynajmniej tak zrobiłam i jestem zadowolona.

Kruk

Posty: 17

 
Ja chodzę tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. Nie miałam nigdy żadnych problemów z tym, żeby mnie tu zrozumiano, co oczekuję. Bardzo dobry fryzjer w Katowicach na poziomie.

Zdrówko87

Posty: 21

 
Miałam kłopot ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Niemniej jednak to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada właściwy sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

MałeM34

Posty: 19

 
Co do dobrego fryzjera w Katowicach to szukałam dla siostry na ślub. Odniosłam wrażenie, że nie wszędzie chcą podejmować się takich profesjonalnych fryzur :) Teraz chodzę do salonu, z którego jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa to jedno, ale najważniejsze dla mnie to fakt, że pomogli włosom :)

Jacuś3456

Posty: 28

 
Nie będę już pytać. Skorzystam z waszego polecenia. Szukam od dłuższego czasu dobrej kosmetyczki w Katowicach, która zajmie się cellulitem. Mam nadzieję, że znajdzie jakiś sposób, żeby mi pomóc.

FalaSmiechu

Posty: 10