Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Zabiegi Kosmetyczne > fryzjer olsztyn warszawska, szukam

fryzjer olsztyn warszawska, szukam

fryzjer olsztyn warszawska, szukam

Moja córka będzie miała niedługo 18. urodziny. Chciałbym odszukać jej fryzjera damskiego w Olsztynie, który sprawi, iż nie zapomni tego dnia do końca swojego życia. Musi wyglądać jak księżniczka :)

Michałek

Posty: 3

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niesłychanie miły personel, który określiłabym jednym słowem – wykwalifikowany. Błyskawiczne strzyżenie w porządnej cenie.

Gumis

Posty: 16

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, iż chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

Robuś

Posty: 8

 
Znakomite stylizacje wykonuje fryzjer w Olsztynie przy Kortowej. Zgłosiłam się tam po uczesanie na ślub. Kiedy stanęłam wreszcie w lustrze, to oniemiałam z wrażenia. Do dzisiaj czasem wracam do zdjęć z tamtego dnia, bo uważam, iż prezentowałam się niezmiernie atrakcyjnie.

Sarenka

Posty: 2

 
Wiem, iż dla większości nie będzie to zaskoczeniem, niemniej jednak rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim wcześniej w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

xacax

Posty: 18

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

Hihi_WWW

Posty: 8

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to bardzo drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

Yuri20

Posty: 4

 
Słyszałam bardzo idealne opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

Różyczka

Posty: 5

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to bardzo dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, ale także usługi kosmetyczne.

123doer

Posty: 12

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Bardzo miły personel, który określiłabym jednym słowem – profesjonalny. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

Julian

Posty: 13