Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Zabiegi Kosmetyczne > Nożyczki fryzjerskie, dobra hurtownia ?

Nożyczki fryzjerskie, dobra hurtownia ?

Nożyczki fryzjerskie, dobra hurtownia ?

Dzień dobry, mam pytanie czy znacie jakiś sklep w sieci, gdzie można liczyć na dobrej jakości nożyczki fryzjerskie?

Złoty

Posty: 9

 
Hurtownia http://hurtowniaolaf.pl to udane zakupy. Osobiście kupowałam u nich manekiny sklepowe, ale mają również i kategorię fryzjerską mocno rozbudowaną. Artykuły są porządnej jakości, także można z powodzeniem robić u nich zakupy.

mirekp2005

Posty: 26

 
Trwałą ondulację dobrze jest poćwiczyć na główce fryzjerskiej. Hurtownie oferują taki asortyment w całkiem przystępnej cenie. Sama coś takiego sobie zakupiłam do domu, także trenuję:)

22elzo

Posty: 21

 
Naszukałam się w hurtowniach w moim mieście manekinów sklepowych i jakoś nic nie wpadło mi w oko. Widziałam te w hurtowni fryzjerskiej i chyba są całkiem spoko. Bardzo zależy mi na dobrej jakości, żeby były trwałe i nie trzeba było takich zakupów robić co pół roku, bo coś się łamie czy zniekształca.

CzarnyBlant

Posty: 22

 
Na stanie naszego salonu mamy kilka główek z różnym włosem. Przyjmujemy praktykantów, a taka główka fryzjerska to świetna rzecz dla nich. Treningi skutkują. Na początek polecam z włosami naturalnymi, najlepsze efekty.

dedekky

Posty: 19

 
Uwielbiam czesanie wymyślnych fryzur. To takie moje małe hobby, choć fryzjerem nie jestem. W domu ćwiczę na główce fryzjerskiej z włosów naturalnych. Wspaniała sprawa. Polecam!!! Jak ktoś ma takiego bzika, to porządne rozwiązanie.

johan111

Posty: 24

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam kupić główkę dobrej jakości, gdyż te tańsze służą bardzo krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę złotych i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

Zdrówko87

Posty: 21

 
Uwielbiam czesanie wymyślnych fryzur. To takie moje małe hobby, choć fryzjerem nie jestem. W domu ćwiczę na główce fryzjerskiej z włosów naturalnych. Świetna sprawa. Polecam!!! Jak ktoś ma takiego bzika, to idealne rozwiązanie.

gregcie@

Posty: 13