Strona główna > Aktywny wypoczynek > Wczasy > Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne

Szukam jakieś pomocy przy organizacji firmowych wyjazdów dla pracowników i najważniejszych kontrahentów. Tylko nie typowy hotel i integracja, ale zależy mi na jakimś nietypowym, wyróżniającym się pomyśle, którym będzie można uczestników nieco zaskoczyć.

marionnn

Posty: 1

 
Rośnie obecnie rynek jeśli chodzi o możliwości, które proponują agencje eventowe, przy wyjazdach motywacyjnych między innymi stawia się na takie wyjazdy, na których dużo się dzieje, organizowane są jakieś dodatkowe atrakcje dla uczestników, dzięki którym mogą się dobrze bawić.
Wyjazd motywacyjny to przede wszystkim szukanie pomysłu na to by pracownikom zapewnić atrakcje, przy których będą mogli się dobrze bawić, dlatego warto szukać dobrego miejsca na taki wyjazd.

Pelo_er

Posty: 30

 
Istnieją agencje, które ogarniają różne eventy i myślę, że też będą w stanie zaproponować jakieś opcje jeśli chodzi o wyjazdy, które będą dla pracowników nagrodą i będą przez nich pozytywnie odebrane. Warto śledzić jakie propozycje się pojawiają.

Anuqiwu

Posty: 5

 
Jak śledzić pojawiające się propozycje jeśli chodzi o ofertę Agencji Power - https://agencjapower.pl/incentive/ to można się zaskoczyć tym jakie możliwości są dostępne i jakie pomysły na takie wyjazdy, często nietypowe dalekie kierunki i wyróżniające się atrakcję.

mariuszek

Posty: 5

 
Jeśli planować wyjazd dla pracowników warto sprawdzić jakie są możliwości jeśli chodzi o kierunki wyjazdów. Ostatecznie trzeba trafić w gust uczestników takiego wyjazdu, by faktycznie każdy kto się na taki wyjazd wybiera był zadowolony z tego, że mógł w nim brać udział.

Kerty67

Posty: 6

 
W miarę możliwości warto będzie śledzić jakie są różne dostępne propozycje jeśli chodzi o imprezy motywacyjne. Jeśli chce się działać w takim kierunku warto będzie szukać pomocy kogoś kto na co dzień się tym zajmuje i nie brakuje mu inspiracji na takie wyjazdy i będzie mógł coś sensownego zaproponować.

Annna1

Posty: 31