Strona główna > Aktywny wypoczynek > Wczasy > Tajlandia birma wycieczki, poleci ktoś ?

Tajlandia birma wycieczki, poleci ktoś ?

Tajlandia birma wycieczki, poleci ktoś ?

Gdzie spędzaliście swoje podwodne wakacje. Oczywiście chodzi mi poza Europą. Macie jakiś pomysł, dajcie znać. Czekam.

Lechu-3-5-1

Posty: 14

 
O Phuket nie zapomnijcie, bo tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość popularna najbardziej utkwiła w pamięci. Oczywiście przede wszystkim z powodu krajobrazu, ale też gościnności :)

Marko

Posty: 24

 
Jak mają być rzeczywiście fajne podwodne wakacje, to polecam Tajlandię. Tam na wyspach są idealne warunki i pełno atrakcji na dnie :D Miałem okazję korzystać w zeszłym roku. Podobało mi się i chyba w tym też wrócę.

legia55

Posty: 16

 
Świetna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno znaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, ale przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

Pszemeg

Posty: 19

 
To się mylisz, bo wiele jest ofert objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

Gucio

Posty: 12

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

Lupusx

Posty: 14

 
Oj widzę, że mamy w tym roku trend słonecznych wysp na wakacje :) Też jestem za, ale szukam jakiegoś biura, które może zaproponować mi więcej możliwości pod kątem wyboru planu urlopu. Nie mam zamiaru mieć zapchanego harmonogramu, żebym nie mógł poleżeć na plaży :p

Kitas

Posty: 12

 
Jak w planach macie słoneczne wyspy i takie właśnie wakacje to polecam Tajlandię, spokój jak trzeba, po prostu inne życie. To link do sprawdzonej, zaufanej agencji thailand-trips.pl. Układasz sobie plan, jak ci się podoba.

omen100

Posty: 23

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wówczas, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, jakie organizowane są poprzez tamtejsze agencje turystyczne. Sporo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i później można rzeczywiście jechać na własną rękę.

Sarenka

Posty: 16