Strona główna > Aktywny wypoczynek > Wczasy > wakacje all inclusive, sprawdzone ?

wakacje all inclusive, sprawdzone ?

wakacje all inclusive, sprawdzone ?

Już kilka razy przewinęły mi się oferty wycieczek rodzinnych all inclusive. Z czym to się je? Jest opieka do dzieci? Znacie coś konkretnego w tym temacie?

Marti

Posty: 11

 
U nas podobna decyzja co do wycieczek all inclusive i naturalnie bez żałowania :) W zasadzie cenowo wyszło chyba podobnie, gdybyśmy mieli organizować sobie we własnym zakresie rozrywkę na urlopie.

Black_Riot

Posty: 7

 
A ile dokładnie kosztują takie wakacje rodzinne all inclusive, biorąc pod uwagę egzotyczne kraje? Dokładnie chodzi mi o to, ile więcej trzeba wydać niż jadąc normalnie. Może bym się skusiła, a coś dokładnie polecacie, jakieś biuro podróży?

GGregbard

Posty: 20

 
My się wahaliśmy, ale w końcu komfort wziął górę :) Głównie, że był to wyjazd z dziećmi za granicę. Nie żałujemy wydanych pieniędzy na wakacje all inclusive i polecamy każdej rodzinie, która się zastanawia. Na nas przyszedł najwyższy czas :D

Lomartek67

Posty: 15

 
Doskonała oferta, jeśli chodzi o wakacje all inclusive clubmed.pl. Zdecydowaliśmy się, bo znajomi polecili i rzeczywiście jesteśmy usatysfakcjonowani. Całość skrojona na miarę naszych oczekiwań. Niezapomniane wakacje :)

Kobitka22

Posty: 15

 
A takie wycieczki rodzinne all inclusive to dokładnie co? Mąż szukał ofert na Malediwach, ale nie wszystko okrutnie drogie i chyba nie będzie możliwości. Jak coś to piszcie, z jakim biurem spędziliście swoje egzotyczne wakacje. Może jednak się uda :)

Iwona3

Posty: 14

 
To idealnie się składa, że znalazłam ten wątek. Mam zamiar w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc szukam propozycji wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

Killer85

Posty: 23

 
Biur podróży z rodzinnymi wakacjami all inclusive masz ogrom :) Cenowo polecam, bo i tak przy dzieciach wydasz sporo ;) Poza tym dla mnie była najważniejsza opieka do dziecka, ale też rozrywka dla starszego. Dzięki takiej właśnie ofercie ostatni urlop mogę uznać za prawdziwie udany.

Szary

Posty: 26

 
Też myślałam o takich wycieczkach all inclusive. Teraz coraz wiecej organizatorów ma w swoich ofertach właśnie takie propozycje. To wyborny sposób na urlop. Cenię aktywny wypoczynek :) a Wy?

Klasowe34

Posty: 12