Strona główna > Aktywny wypoczynek > Wczasy > Wakacje nad morzem, gdzie się udać ?

Wakacje nad morzem, gdzie się udać ?

Wakacje nad morzem, gdzie się udać ?

Dzień dobry. W naszej rodzinie tradycją są wakacje nad morzem. Każdego roku staramy się wyjeżdżać gdzie indziej. Macie jakieś propozycje sprawdzonych lokalizacji?

Zbyszek

Posty: 15

 
Hejka. Rozmawiałem ostatnio ze znajomymi i także wybraliśmy wakacje nad polskim morzem. Muszę powiedzieć, że jedyne wątpliwości dotyczą tego, jaką miejscowość wybierzemy. Na pewno weźmiemy pod uwagę fakt, aby plaża była zlokalizowana blisko naszego ośrodka.

daniel105

Posty: 19

 
Cześć.
Czasami majówkę nad morzem potrafią utrudnić problemy ze znalezieniem miejsca noclegowego. Na szczęście ja już nie muszę martwić się tym problemem, bo wpadłem na http://wakacjenadmorzem.pl. To serwis, w którym znajdziecie sporo obiektów posegregowanych pod względem miejscowości, która Was interesuje.

Dziadek

Posty: 16

 
Dzień dobry. Z różnymi wydatkami mogą wiązać się wakacje nad Bałtykiem. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb turystów, którzy mogą wybrać różne warunki. Osobiście wybrałem kwaterę prywatną, a za pensjonat zapłaciłbym nawet kilkukrotnie więcej. Uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie.

basu

Posty: 26

 
Hejka.

Razem ze znajomymi jesteśmy zafascynowani spędzaniem wakacji nad polskim morzem. Co roku dzieje się tam wiele interesujących rzeczy. Staram się zawsze zgrać nasz pobyt z interesującymi nas koncertami lub innymi wydarzeniami, jakie są zaplanowane w najbliższej okolicy.

Szkolić23

Posty: 20

 
Witam serdecznie. Każdego roku staram się spędzić co najmniej jeden weekend nad morzem. Nad morze nie mam wcale blisko, lecz mogę powiedzieć, iż służy mi nadmorski klimat i śliczne powietrze. Nie od dziś wiadomo, iż szum fal pozytywnie wpływa na układ nerwowy człowieka. Nad morze zawsze zabieram narzeczoną, a nieraz udaje nam się namówić na wyjazd znajomych.

Hoteowo24h

Posty: 27

 
Witam. Każdy, kto choć raz spędził wakacje nad morzem będzie chciał tam wrócić. Dużo zależy przede wszystkim od miejscowości, jaką wybraliśmy na czas naszego letniego wypoczynku. Nie mam wątpliwości, że znajdzie się tam mnóstwo atrakcji, które przypadną do gustu.

mitr

Posty: 23

 
Witam. Kilka dni zastanawiałem się czy majówka nad morzem wypali ze względu na pogodę. W sumie nie pocieszał mnie fakt, że wycofując rezerwację straciłbym 50%. Rozumiem też posiadacza kwatery prywatnej, który nie chce stracić całości, gdy ktoś się wycofa z racji kiepskiej pogody.

eef12

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Sam wielokrotnie spędzałem wakacje nad Bałtykiem i nie mam zastrzeżeń. Cieszy przede wszystkim bogata oferta noclegowa, która obejmuje między innymi liczne pensjonaty, hotele oraz kwatery prywatne.

Latem można równie dobrze rozbić namiot na polu i codziennie grillować :)

tomeix

Posty: 29