Strona główna > Firmy > Transport > wynajem bus kraków, jaka firma ?

wynajem bus kraków, jaka firma ?

wynajem bus kraków, jaka firma ?

Znacie może jakąś firmę zajmującą się wynajmowaniem busów w Myślenicach? Nie mogę dotrzeć do żadnych interesujących ofert, a potrzebuje busa na już. Zaplanowaliśmy wyjazd w kilka ludzi i do jednego auta się nie zmieścimy.

kondziu

Posty: 3

 
Interesuje mnie ten temat, lecz sprawdzałem ceny i obecnie jest to poza moim zasięgiem. Trzeba mieć wiele chętnych żeby takiego busa wziąć, bowiem na tydzień wyjdzie kilka tysięcy pln. Na pewno gdyby mnie było stać to bym się chwili nie zastanawiał, bowiem podobają mi się takie samochody. Może kiedyś uda się taki wynająć?

Meryk87

Posty: 6

 
Jeśli jedzie siedem osób w takim dużym samochodem to koszty są rzeczywiście niskie. Im dłużej się ten samochód wynajmuje tym mniej się płaci w przeliczeniu na każdą dobę.

azreala14

Posty: 7

 
Takie luksusowe samochody w zakupie są bardzo drogie, bo mają bardzo dobre wyposażenie i wyciszenie. Najczęściej mają też mocne silniki żeby jazda nimi była przyjemna.

Kwatuszek

Posty: 30

 
Dla szukających firmy zajmujące się wynajmem busów w Myślenicach polecam https://www.andrive.pl. To jest firma, która ma dokładnie to wszystko, czego szukacie. Niskie ceny, ale również niezmiernie dobrze wyposażone busy. Właściwie ich busy mają maksymalne możliwe wyposażenie. Możecie to sobie sprawdzić.

Rico

Posty: 2

 
Znajomy na wakacje z rodziną pojechał takim busem i mówił, iż to była przygoda życia. Jeszcze nigdy w tak komfortowych warunkach nie spędzał czasu. Prowadzi się taki samochód bardzo łatwo. Ma wszystkie możliwe systemy pilnujące bezpieczeństwa na drodze.

Uleczek4

Posty: 4

 
Jeździłem mercedesem v z wynajmu i był super. Ten mój egzemplarz miał dwieście trzydzieści siedem koni. To wszystko z napędem na cztery koła. To były niezapomniane chwile. Wyposażenie miał takie, iż byłaby z tego faktycznie niesłychanie, ale to niesłychanie długa lista.

Tomcio

Posty: 9

 
W internecie można znaleźć różne oferty od takich firm. Warto sprawdzać, co to za samochody i jakie mają roczniki. Wtedy wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

tigra32

Posty: 24

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

Misieczek

Posty: 17

 
Trzeba pamiętać, że takie samochody bardzo często mają limity kilometrów. To trzeba dokładnie sprawdzić, aby później nie było problemów. Jeśli jedziemy gdzieś blisko to nie ma problemów, ale zagranicę to już różnie z tym bywa.

alek44

Posty: 5