Korzystał ktoś z zielonej kawy ?

Korzystał ktoś z zielonej kawy ?

Witam. Zadam Wam być może nieco głupie pytanie, a mianowicie: jak schudnąć bez diety? Czy to jest możliwe?

Dziadek

Posty: 13

 
Nigdy nie miałam wcześniej do czynienia z tematem jak schudnąć bez diety, ale teraz mam już większą wiedzę w tej kwestii. Wszystko dzięki wypowiedziom, z którymi zapoznałam się na łamach tego forum dyskusyjnego. Dały mi one jasny obraz sytuacji :)))

jkiolek56

Posty: 13

 
Mój odwieczny kłopot stanowiło znalezienie dobrego suplementu, który zahamowałby uczucie głodu. Ostatecznie sprawdziła się zielona kawa, która nie ma kofeiny.

Trener

Posty: 8

 
Moje najwyższe uznanie ma zielona kawa na odchudzanie, którą kupiłam po raz pierwszy kilka tygodni temu. Już po paru dniach zaczęłam czuć się zdecydowanie lepiej. Poza tym spada moja waga, więc wszystko odbywa się zgodnie z informacjami producenta.

erbis

Posty: 5

 
Bardzo doceniam to, co robi dla mojego organizmu zielona kawa. Wbrew pozorom nie musicie martwić się o to, że kawa podniesie Wam ciśnienie, ponieważ ona nie zawiera kofeiny! To pozytyw :)

raptofil

Posty: 20

 
Moja mama niedawno pytała mnie jak szybko schudnąć 5 kg, bo chciała świetnie wyglądać podczas mojego wesela. Widzę, że tutaj znajdę dla niej odpowiednie suplementy :)

matek562

Posty: 19

 
Na pobudzenie mojego organizmu do działania całkiem fajnie podziałała zielona kawa. Nie zapłaciłam za nią przesadnie dużo, można uznać, że była to rozsądna cena. Przyspieszyła ona także mój metabolizm.

BobStanley

Posty: 27

 
Jak schudnąć bez diety pytałem niedawno jednego z kolegów, który wydawałoby mi się, że zna się na temacie. W rzeczywistości polecił mi tylko plan treningowy na siłowni. Tu znalazłem więcej ciekawych informacji.

zachy

Posty: 25

 
Zgadzam się z tym, że każdy organizm jest inny i w odmienny sposób reaguje na suplementy, do których zalicza się przede wszystkim zielona kawa. Nie mam wątpliwości, że efekty będą po prostu widoczne.

rz3zn!k

Posty: 19

 
Dziwne, że na niektórych rzekomo nie działa zielona kawa na odchudzanie. W moim wypadku sprawdziła się znakomicie. Schudłam kilka ładnych kg. Zamówiłam ją tutaj: http://mockawy.pl.

Acclaim

Posty: 10