Problemy z potencja

Problemy z potencja

Witam, cześć. Dobry suplement na potencję który faktycznie pomaga i nie ma jakiś niekorzystnych skutków ubocznych. Ktoś, coś?

Kitas

Posty: 4

 
No ciekawe czy są takie operacje plastycznie powiększające właśnie przyrodzenie...bo skoro można piersi, można pośladki, to dlaczego penisa by nie można było? Ktoś coś wie o takich operacjach?

szulmar

Posty: 18

 
Dużo teraz facetów ma problem z seksem głównie przez te stresujący tryb życia. A jeszcze jak się do tego doda złą dietę, fast food, słodzone napoje na okrągło, kawę papierosy to potem są takie skutki.

Lalka

Posty: 12

 
Nie mam bladego pojęcia co tutaj poradzić. Kiedyś to wiem, że uważano że lubczyk pomaga na te sprawy, ale czy cokolwiek takie zioło działa to już trudno mi stwierdzić, ja szczególnej róznicy nie czuję.

k124l

Posty: 17

 
To jest w ogóle ciekawa dyskusja, czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma. Bo ja już słyszałem każdą opcję, argumenty jednej strony sporu i drugiej...i sam już nie wiem kto tutaj mówi prawdę.

Lupusx

Posty: 5

 
Pasuje mi dr Penigreat, bardzo dobry suplement, można rzeczywiście sobie dodać te parę cm rozmiaru po paru miesiącach takiej terapii. Niby ludzie mówią że rozmiar nie ma znaczenia dla kobiety, ale ja widzę po swojej partnerce że zupełnie inaczej odczuwa przyjemność teraz niż wcześniej.

Trener

Posty: 12

 
W telewizji to się roi teraz od reklam różnych magicznych środków na lepszy seks, sam nie wiem co mam o tym myśleć. Czy jeśli tabletki są sprzedawane bez recepty to mogą coś pomóc w ogóle?

Buła

Posty: 19

 
Ja to zawsze myślałem że takie suplementy na potencję to się na starość bierze a się okazuje że to już40 latkowie takie preparaty muszą stosować. Ciekawe. Nie jest dobrze z nasza kondycją w tym XXI wieku widocznie.

Dziadek

Posty: 30

 
Wszystko jest dla ludzi tylko w zdrowych ilościach i tak samo te preparaty na potencję moim zdaniem są okej, o ile się nie przesadza i nie bierze tego za dużo i bez potrzeby...

Aklimer56

Posty: 19