Swanson - indyjskie suplementy

Swanson - indyjskie suplementy

Co sądzicie o medycynie ajurwedyjskiej i gdzie można kupić suplementy diety prosto z Indii, głównie na problemy z potencją.

Humneeee

Posty: 20

 
Jeżeli bierzesz suplementy zgodnie z podanymi przez producenta dawkami na sto procent skutki uboczne ci nie zagrożą. Polecam syropy i nalewki indyjskie robione na bazie ziół ajurwedyjskich. Możesz je pić lub robić okłady. Większe spektrum zastosowania plus doraźne wsparcie na wszelki wypadek :)

Niciuśś98

Posty: 25

 
Też byłem w Indiach i kilka faktów mnie zszokowało. Ludzie wspólnie ćwiczą, jedzą bardzo naturalnie i o wiele mniej niż my. Tam człowiek chodzi do lekarza, żeby zapobiegać, a nie leczyć, co jest dla mnie nie do przetrawienia, do tej pory. Sam jestem zainteresowany suplementami indyjskimi, a nawet ich dystrybucją w Polsce. To ciekawa branża, z wielkimi perspektywami.

Pelo_er

Posty: 28

 
Mogę pochwalić indyjskie suplementy, posiadające naturalne receptury. Nie możesz jednak pragnąć wyników od razu. Z dobrymi suplementami jest tak, że działają skutecznie długoterminowo i oferują stały wynik. Chodzę na siłownię od kilku lat i wspieram się nimi regularnie. Od trzech lat zero chorób, zapaleń. Super energia.

Mam właśnie sporo składników pochodzących z medycyny ajurwedyjskiej.

sesef

Posty: 24

 
Zgodnie z filozofią ajurwedy warto, żebyś przed podjęciem leczenia dopasował swój typ energetyczny. Możesz być Kapha, Pitta lub Vata. O wiele lepiej wtedy dobierzesz suplementy i techniki profilaktyczne.

Mr Boks

Posty: 22

 
Czytałem niedawno wyrok dotyczący różnicy między jakimś suplementem indyjskim, a innym lekiem wypisywanym na receptę. Okazało się, że suplement jest bezpieczniejszy, nie ma skutków ubocznych, a składniki aktywnie wspierają organizm. Dużo takich potwierdzeń znajdziesz, dlatego wierzę, że suplementy są lepsze od zwykłych leków.

Miki

Posty: 21

 
Suplementy indyjskie są o tyle dobre, że nie tylko eliminują źródło schorzenia, ale podbijają pozytywną energię. Musisz najpierw poznać podstawy medycyny ajurwedyjskiej, aby zrozumieć skuteczność indyjskich preparatów.

Lekarze w Indiach dążą do przywrócenia sił witalnych pacjenta. Z tego co widzę po sklepach to http://www.indyjskie-recepty.com ściągają z legalnego źródła, dlatego polecam tam wykonanie pierwszego zakupu.

zdziniu33

Posty: 22

 
Indyjski żeń-szeń gorąco polecam przeciwko problemom z koncentracją, odpornością i potencją. Mój mąż odzyskał energię po około trzech tygodniach zażywania mieszanki.

tomalix

Posty: 22

 
Suplementy indyjskie kupione na http://www.indyjskie-recepty.com są tak samo skuteczne, jak lekarstwa na receptę, więc po co masz przepłacać?

Ja używam preparatu Liv 52 na regulację wątroby po urazie. Wystarczył tydzień, żeby wrócił mi apetyt. Po miesiącu lepsze wyniki. Przekonała mnie receptura wywodząca się z medycyny ajurwedyjskiej, a dużo dobrego o niej słyszałem od lekarzy różnych specjalności.

bogdan66

Posty: 22

 
Indyjskie suplementy opierają receptury na badaniu roślin, a ta wiedza w regionie Azji południowo-wschodniej jest olbrzymia. Według mnie lepiej leczyć się naturalnymi sposobami niż chemicznymi.

To wręcz logiczna tendencja.

jajaek34

Posty: 23