Problemy z potencja

Problemy z potencja

Witajcie :) Kolega mnie prosił żęby zapytał, bo sam nie ma internetu. No więc pytam – jak powiększyć penisa? Polecacie jakieś tabletki, maści, proszki czy coś w tym stylu? Z góry dzięki – w imieniu kolegi.

ernolo

Posty: 7

 
Nie wiem nic na temat jakiś tabletek i innych środków które mogłyby pomóc, chociaż faktycznie teraz dużo firm się reklamuje w necie i w telewizji które sprzedają jakieś cudowne kapsułki na lepszą potencję. Ciekawe na jakiej zasadzie to ma działać.

Zbyszek

Posty: 8

 
Trochę jest lipa z tymi suplementami na potencję i libido, że potrafią niemało kosztować a żeby były efekty (zwłaszcza te z powiększeniem) to jednak trzeba taką kurację przez dłuższy czas przeprowadzić, z dnia na dzień nic nie urośnie.

hamm45

Posty: 13

 
W sumie nigdy się nie zastanawiałem nad tym czy chciałbym mieć większy rozmiar niż mam...póki co żadna kobieta nie narzekała, że coś jest nie tak. Chociaż....czy jakaś miała by odwagę coś takiego powiedzieć?

Ptaszyna

Posty: 22

 
Polecę te tabletki które sam używam czyli Dr Penigreat ze strony drpenigreat.pl. Czy powiększają to jeszcze za wcześnie żeby mówić, zbyt krótko je biorę, ale na pewno czuję się lepiej podczas samego seksu, dłużej mogę działać zanim nastąpi sam orgazm, co jednak daje mojej żonie szansę, żeby ten seks był dla niej faktycznie przyjemny, długi, taki jak lubi.

Anno Domini

Posty: 23

 
Mężczyźni od kobiet różnią się bardzo i to widać najlepiej właśnie w związku z seksem. My jesteśmy gotowi do akcji w ciągu chwili, a kobieta potrzebuje jednak zazwyczaj trochę czasu żeby się dostroić...i potem też potrzebuje więcej czasu żeby faktycznie odczuć pełną satysfakcję, a nie ukrywajmy, że facet długich godzin do tego nie potrzebuje :)

Yuri20

Posty: 10

 
Ogólnie teraz sporo par ma problem z seksem tak naprawdę. Moja znajoma jest psychologiem to ponoć bardzo dużo par – małżeństw i nie małżeństw przychodzi z problemami z pożyciem właśnie. Ciekawe w sumie.

codePerformance

Posty: 12

 
Jest dużo różnych preparatów pomagających w sprawach – seksowych, ale ja żadnego póki co nie stosowałem. Choć na pewno za jakiś czas jakiś suplement będe chciał sobie kupić.

asu204

Posty: 16

 
Możliwości na dodanie sobie centymetrów trochę jest, ogólnie z tego co wiem większość środków działa w ten sposób że rozszerza naczynia krwionośne i stąd ten efekt – powiększenia.

Trener

Posty: 11

 
Z czasem ta ochota na seks jest mniejsza ale też człowiek fiycznie już nie daje rady...jednka kiedyś to było się chudszym, tej energii było więcej można było zarywać noce...a teraz człowiek jednak te 8 godzin chce pospać.

Wariat

Posty: 22