Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Potrzebowałbym trochę podrasować swoje męskie sprawy...chodzi mi o wydłużenie stosunku, chciałbym dłużej wytrzymywać przed orgazmem. Jakieś sposoby? Coś polecacie? Tylko please nie piszcie mi o alko, bo to nie jest jak na mój gust ani skuteczne ani wygodne.

TomekK

Posty: 6

 
Moim sposobem na udany seks jest zawsze lampka wina przed i papieros tuż po. Idealny zestaw, jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem, zawsze smakuje to wszystko tak samo dobrze.

Seba123

Posty: 9

 
Mam swoje problemy ale nie aż takie żeby jakieś leki kupować czy inne środki. Póki co staram sobie radzić w ten sposób, że proszę żonę o masaż, biorę relaksującą kąpiel przed, słucham muzyski i to mnie nastraja dobrze do seksu.

Anno Domini

Posty: 23

 
Pod seks musi być dobre podłoże...i nie mam na myśli dobrego łózka, bo na stole też można nieźle podziałać :P Ale musi być klimat, jakaś muzyczka w tle, dobre jedzonko, gra wstępna, cały flirt..i potem już idzie jak z płatka.

martins6

Posty: 20

 
Ja u siebie to naprawdę obserwuję duże dobre zmiany jak zacząłem inaczej jeść. Mniej przetworzonego żarcia na szybko łapanego gdzieś w biegu, więcej kontroli nad menu i potem w sypialni jestem jak lew a nie jak słoń..

Justynka45

Posty: 17

 
Pomaga mi żel Dr penigreat, nie stosuję go zawsze ale właśnie w takich momentach jak naprawdę nie mam za dużo mocy ,jak jestem zmęczony a akurat trafia się okazja na jakieś barabara bo akurat dzieci nie ma, mamy chwilę spokoju z żoną – co się często nie zdarza i każdy kto ma dzieciory to pewnie coś na ten temat wie.

tasdefleja

Posty: 21

 
Jak na razie jeszcze żadnych suplementów na lepszy seks nie stosowałem ale pewnie przyjdzie taki czas że sam będę się za czymś rozglądał. Póki co wszystko działa jak należy, aż za bardzo...tylko chwilowo dziewczyny mi brakuje do pełni szczęścia :P

Black_Riot

Posty: 9

 
Lekko nie ma jednak żyjemy w czasach w których się pędzi, jedzie na kawie i papierosach, to skąd potem ma być w łóżku energia i synergia dwóch ciał? Ciężko to wszystko jakoś dograć w seksie, jeśli normalne życie jest w kiepskiej jakości.

Demi45P

Posty: 15