Tani Hormon Wzrostu

Tani Hormon Wzrostu

Cześć, jestem początkującym sportowcem, niezwykle zależy mi na przybraniu na wadze ponieważ jestem niezwykle chudy natomiast jak to mówią najpierw masa natomiast później rzeźba. U mnie nie ma czego rzeźbić - niestety. Nie mogę przybrać na wadzę, choć jem za dziesięciu. Potrzebuję niezwykle dobrej odżywki na masę, lecz nie wiem gdzie taką znajdę i jaka jest dobra. Pomóżcie mi, będę niezwykle wdzięczny.

Dzięki z góry, czekam.

Duzyyy45

Posty: 26

 
Hej, gdzie nabędę porządne białko? Każdy wie, że aby były mięśnie należy spożywać białko. Kupowałem w sklepie, natomiast nie jestem z niego zadowolony, chcę nabyć białko z prawdziwego zdarzenia, gdzie takie otrzymam?

Polećcie, jaką stronę internetową czy coś… dzięki.

kapishon

Posty: 25

 
Cześć!

Wiecie gdzie nabędę doskonałą odżywkę, która pomoże mi przybrać na masie? Od dłuższego czasu próbuję to wykonać i jak na razie efektów nie widać, trochę mnie to martwi, więc potrzebuję odżywki, która mnie w tym wspomoże.

Musze mieć motywację, którą dostarczają mi efekty, bez nich tracę ją i chęci na dalszy trening.

Qrgulll

Posty: 18

 
Siemanko, potrzebuje porady, jeżeli chodzi o odżywki, nie wiem, którą mam wybrać dla siebie i która jest najlepsza. Zależy mi na masie gdyż teraz ją robię. Możecie mi coś dobrego polecić, coś, co dałoby efekty? Nie obchodzi mnie cena tylko, jakość, liczę na wsze rady.

Czekam z niecierpliwością.

Annna1

Posty: 29

 
Cześć, słyszałem, iż można zakupić niesłychanie dobra odżywkę przez internet. Jak dobrze pamiętam to na tej stronie http://www.suplementacja-diety.pl/kreatyna/167-activlab-tcm-powder-jablczan-kreatyny-05kg.html. Mój brat z niej ciągle korzysta i coś zamawia. Mówi, iż są tam najlepsze rzeczy i poleca ją swoim znajomym. Może wam tez przypadnie do gustu.

Sprawdźcie sami.

Orolniki

Posty: 18

 
Dzień dobry, mnóstwo ludzi polecało mi stronę internetową http://www.suplementacja-diety.pl/odchudzanie-reduktory-tluszczu/81-dorian-yates-blac-bomb-90kapsulek.html, twierdząc, iż tam zakupię perfekcyjnej, jakości odżywki, nie jestem, co do tego jednakże przekonany.

Możecie wyrazić swoją opinię na dany temat? Boję się zaryzykować, zatem proszę abyście wy wyrazili swoje zdanie na dany temat.

Ciszewe2

Posty: 20

 
Dzień dobry, pomóżcie mi z wybraniem odżywki na masę, nie wiem, która jest najlepsza, bo nigdy nie korzystałem z takich rzeczy. Od niedawna zacząłem ćwiczyć i pasjonować siłownią. Obecnie mam cel, do które do dążę, mam nadzieję, iż mi doradzicie, co powinienem brać.

Dzięki.

Julian

Posty: 20