Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Suplementy diety > Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Witam! Szukam jakiś informacji na temat żelu dr Penigreat. Ktoś, coś? Mieliście z czymś takim albo podobnym w ogóle do czynienia? Ostatnio widzę u siebie coraz większe problemy podczas seksu a wolałbym jednak żeby się obyło bez chodzenia do lekarza.

Miki789

Posty: 5

 
Warto pomyśleć o jakimś wspomaganiu najpierw zamiast od razu do lekarza lecieć. Ja kupowałem Dr.Penigreat w żelu i zdecydowanie mi się polepszyło jeśli chodzi o sam wzwód, czy orgazm, dużo lepsze odczucia dla mnie i dla mojej partnerki.

gabryś99

Posty: 7

 
Nie kojarzę za bardzo takich suplementów, poza tym co reklamują się mocno w necie czy telewizji, ale takich co są mocno promowane to bym nie polecał, bo przecież reklamy nie są tanie i jakoś muszą sobie taką promocję sfinansować, podejrzewam że podwyższajac cenę.

arko1916

Posty: 23

 
Nie chciałbym jakoś sztucznie sobie rozmiaru poprawiać ale jakby mi jakaś dziewczyna powiedziała kiedyś że mam za małego to bym się chyba nad czymś takim zaczął zastanawiać. Na szczęście jeszcze nic takiego nie usłyszałem, a raczej na odwrót ;-)

dumser56

Posty: 6

 
Zawsze taka suplementacja to jakaś ingerencja w ciało i organizm ale już wolę taką ingerencję niż jakieś operacje czy zabiegi powiększające..na coś takiego bym nigdy nie poszedł.

seweryn

Posty: 14

 
Takie suplementy na potencję czy libido to teraz stanowią bardzo duży procent całego rynku farmaceutyków i to pokazuje tylko jedno – jest problem, bo zapotrzebowanie na takie wspomaganie rośnie u mężczyzn.

Wygodniś22

Posty: 17