Gdzie kupujecie artykuły dla dietetyków?

Gdzie kupujecie artykuły dla dietetyków?

Hej. Wiele czytałem ostatnio o pozytywnym wpływie zdrowego jedzenia na organizm oraz powoli wprowadzam rzeczy bez konserwantów do diety. Póki co jestem na etapie szukania dobrych sklepów EKO. Polecicie jakieś adresy?

Pyszności2

Posty: 33

 
Powiem wam, iż też się poważnie zastanawiam nad tym, żeby zrobić rewolucję w kuchennych szafkach oraz lodówce ;) Już paru moich znajomych całkowicie przerzuciło się na zakupy w ekologicznych sklepach. Co jak co, natomiast wątrobę ma się jedynie jedną oraz szkoda byłoby ją zmasakrować przedwcześnie niewłaściwą dietą. Mnie to blady strach oblatuje jak czytam skład różnych przysmaków w sklepach – wszędzie jedynie E oraz różne smakowitości:(

mariuseus

Posty: 28

 
Cześć. Mógłbym Ci polecić mały sklepik przy ulicy Legendy w Krakowie. Kupuję tam od kilku miesięcy oraz jeszcze nie miałem powodu do narzekania, co mi się akurat wielokrotnie zdarza, bowiem sporo wymagam :P Na witrynie ekochatka.pl można zbadać co precyzyjnie sprzedają. Mają zdrowe chleby, zdrowe miody bezproblemowo z lokalnych pasiek, zdrowe herbaty, jest jedzenie dla cukrzyków. Niezwykle fajne miejsce.

jonek91

Posty: 29

 
Ostatnio przeczytałem fajny artykuł na temat cukru w żywności oraz w ogóle. Okazuje się, że cukier to jeden z najsilniejszych narkotyków XXI wieku! Bez kitu, byłem w szoku, lecz jakby się dłużej zastanowić to faktycznie słodycze uzależniają jak sto pięćdziesiąt. Dlatego właśnie zacząłem się interesować sklepami eko, jakie sprzedają spożywkę pozbawioną cukrów. Fajną propozycję odszukałem na stronce http://ekochatka.pl/przetwory-ekologiczne/c,33343,1, nadzwyczaj olbrzymi dobór różnego typu towarów spożywczych oraz istotne ceny. Wysyłka szybka, kontakt na plus – myślę, że dobra opcja.

Klakier

Posty: 24

 
Mogę polecić sklep, który mamy w Krakowie przy ulicy Legendy. Można tam prosto trafić, tylko należy pamiętać, iż wejście od ulicy Na Błonie:) Jak ktoś nie chce być osobiście, można zamówić online na ich stronce ekochatka.pl. Jest tam wiele rzeczy dla diabetyków, lecz nie tylko. Oprócz żywności, polecam też ich artykuły kosmetyczne i higieniczne. Tylko sprawdzeni producenci, przystępne ceny. Pozdroofki!

Seba123

Posty: 29

 
Witajcie! Też mam spory kłopot ze odnalezieniem jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością w Krakówku. Ogólnie to kupuję w super marketach. Staram się patrzeć po etykietach, co jest zdrowe, a co niepotrzebnie :) Lecz wiadomo, wybór w takich sieciowych sklepach jest ograniczony. Od czasu do czasu zamówię online, ale fajnie byłoby jakby takie miejsce tylko z eko żywnością było gdzieś w pobliżu.

daron64

Posty: 26

 
Zdrową żywność to najlepiej kupować na wsi. Pojechać gdzieś pod miasto oraz od rolników wziąć jajka, zakupić chleb w lokalnej piekarni, kurczaka od hodowcy oraz masz pewność, iż jesz zdrowo. ZAŚ w tych sklepach co to niby są eko, to ja wątpię, iż coś naprawdę zdrowego się zakupi. Teraz wszędzie walą konserwanty oraz puszczają ściemę, iż to zdrowe. Najlepiej mieć jakieś namiary na wiejskie fermy, pasieki oraz tego typu miejsca oraz tam zamawiać.

robson900

Posty: 18

 
Cześć. Mógłbym Ci polecić mały sklepik przy ulicy Legendy w Krakowie. Kupuję tam od kilku miesięcy i jeszcze nie miałem powodu do narzekania, co mi się akurat częstokroć zdarza, bowiem dużo wymagam :P Na stronie ekochatka.pl można zbadać co dokładnie sprzedają. Mają zdrowe chleby, zdrowe miody prosto z lokalnych pasiek, zdrowe herbaty, jest jedzenie dla cukrzyków. Niesłychanie fajne miejsce.

RasiakNorris

Posty: 19