Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Stomatologia > medycyna dalekiego wschodu

medycyna dalekiego wschodu

medycyna dalekiego wschodu

Czy są w Polsce jakieś placówki medyczne, które działają za pozwoleniem naszych krajowych władz a zajmują się medycyną tybetańską, chińską? Jak to wygląda, może ktoś z Was jest w temacie jak to wygląda i ewentualnie będzie mógł mi podpowiedzieć, gdzie medycznej pomocy ewentualnie warto będzie szukać.

Kitas

Posty: 2

 
Znaczenie dobrze prowadzonej terapii w zakresie medycyny tybetańskiej to klucz do jej skuteczności. Miałem styczność z różnymi osobami i niby ta sama medycyna, a efekty zupełnie różne, w jednym przypadku skutki uboczne brak efektów, w drugim w końcu pokonanie tego z czym medycyna tradycyjna sobie nie poradziła więc efekty w dużej mierze zależne są od wiedzy i umiejętności lekarza.

kociol001

Posty: 3

 
Usługę głębokiego masażu medycznego zgodnego z zasadami filozofii tybetańskiej świadczy przychodnia www.przychodnianarantem.pl. Przyjmują w Warszawie od wielu lat. Dość popularne miejsce dla pacjentów, którzy nie są w stanie wyleczyć się standardowymi metodami.

bartek33

Posty: 13

 
Medycyna indo-tybetańska charakteryzuje się ogromną skutecznością, bo patrzy na pacjenta całościowo, a nie tylko częściowo.

matckhew

Posty: 4

 
Mnie również medycyna tybetańska istotnie pomogła i różne problemy zdrowotne udało mi się pokonać między innymi te problemy jakie miałam z nerkami i zastojami jakie miałam w nerkach.

Gabat

Posty: 7

 
Najlepsze przychodnie posiadają właśnie własne zaplecze diagnostyczne, więc nie trzeba martwić się wizytami w oddzielnych placówkach.

Uleczek4

Posty: 4

 
W Warszawie to Narantem, jeżeli chodzi o przychodnię ze specjalizacją medycyna wschodnia. Normalnie lekarze przejmują z potwierdzonymi w Polsce kwalifikacjami. Dość egzotycznie, ale skutecznie.

Klarka23

Posty: 7