Strona główna > Dom dla każdego > Rośliny > Sadzonka borówka amerykańska, sprawdzona firma ?

Sadzonka borówka amerykańska, sprawdzona firma ?

Sadzonka borówka amerykańska, sprawdzona firma ?

Witam, gdzie kupiliście i jesteście zadowoleni z sadzonek jagody kamczackiej. Podobno jest wiele odmian. Którą polecacie?

Dresik

Posty: 10

 
Tutaj mają naprawdę dobre sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, ale w ogóle ogólnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

dedekky

Posty: 16

 
Mają świetne odmiany sadzonek krzewów ozdobnych. Nawet bardzo oryginalnych okazów. Swoją drogą moje posadziłam w ogrodzie już w tamtym roku i zobaczymy co będzie z nich w sezonie. Kupiłam mrozoodporne odmiany, podobno są bardzo wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne, czas pokaże :) Pozdrawiam.

eef12

Posty: 23

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

dawid123

Posty: 12

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem zakup właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Ładne, zielone, kształtne i poza tym wiem, że nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na naprawdę choince z klasą.

multikrzych

Posty: 26

 
Ja już jestem po zakupach. Mam nadzieję, że będzie ok. W końcu zdecydowaliśmy się z żoną na sadzonki jagody kamczackiej, borówka już rośnie i owoce są bardzo smaczne, więc pewnie i jagoda się przyjmie. Żona zna się na rzeczy, więc nie będzie żadnych problemów.

doprzodu67

Posty: 9