Strona główna > Dom dla każdego > Rośliny > byliny świerk, który producent ?

byliny świerk, który producent ?

byliny świerk, który producent ?

Nie wiem czy stawiać na jednoroczne rośliny czy na byliny? Wiem, że byliśmy są całoroczne, lecz też nie wiem, które konkretnie wybrać? Czekam na opinie osób, które zajmują się ogrodami i są w tym faktycznie fachowe.

jommen

Posty: 4

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z jaką współpracujemy od niezwykle dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

Menene

Posty: 15

 
W sprzedaży jest sporo mniej i niezwyklej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, wobec tego na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

Kitas

Posty: 23

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

Lopez58

Posty: 8

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

labuh

Posty: 14

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

Antekkk

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego zakupiłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

BerciQ89

Posty: 6

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to gigantyczne ogrody, lecz spędzają tam niesłychanie sporo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

UK_1234

Posty: 16