Strona główna > Dom dla każdego > Rośliny > sadzonki krzewów owocowych

sadzonki krzewów owocowych

sadzonki krzewów owocowych

Interesuje mnie jagoda kamczacka. Dużo o niej poczytałam i po prostu mi pasuje. Teraz szukam hurtowni z sadzonkami. Pomożecie?

Kruk

Posty: 5

 
Sadzonki krzewów w marketach to po prostu żenada. Żadna mi się się nie przyjęła w zeszłym roku. Ubolewam nad faktem, bo zwrotu pieniędzy nie ma i czas zmarnowany. Szperam i szukam dobrych źródeł sprzedaży, bo teraz nie mam zamiaru popełnić drugi raz tego samego błędu. Muszę być pewny w 100%.

brygida

Posty: 12

 
Ja pozostałam przy jodle kaukaskiej. Nie powoduje mi problemów w uprawie, wobec tego nie zmieniam :) Zresztą posiadam ogród po rodzicach i jakoś tak smutno byłoby nie kultywować ich tradycji :) A co do sadzonek to też polecam prywatnych producentów, albowiem masz pewność dobrej jakości.

Lomartek67

Posty: 13

 
Wyjątkowo duży wybór żywej choinki na święta. Dostawa zawsze na czas. Współpracują ze sprawdzonymi europejskimi plantacjami http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Nigdy nie zawiodłem się na zamówieniu, więc polecam.

edyta123

Posty: 10

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś kupić? Jak coś, to piszcie, bo już chyba czas na sadzenie :D

Wariat

Posty: 18

 
W mojej okolicy nie ma żadnego gospodarstwa ogrodniczego. Chciałabym kupić jagodę kamczacką. Może polecacie jakąś sprawdzoną hurtownię, która trudni się sprzedażą online. Nie mam przekonania do tradycyjnych sklepów i dużych marketów. Siostra też je odradza.

Lupusx

Posty: 10