Strona główna > Dom dla każdego > Rośliny > Kora jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów?

Kora jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów?

Kora jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów?

Witam chciałbym zapytać czy ktoś ma w swoim ogrodzie kore sosnową? Jak to się prezentuje? Myślę nad zakupem jej do swojego ogrodu.

Mnert67

Posty: 19

 
Witam serdecznie, bardzo zależy mi na pięknym ogródku lecz wymaga to ode mnie dużo pracy i czasu a z tym mam problem gdyż nie ma mnie często w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to zrobić? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

Zdrówko87

Posty: 21

 
Wiele osób poleca mi kupno kory sosnowej do mojego sadu lecz nie jestem co do tego przekonany. Nie wiem czy pieniądze będą wyrzucone w błoto, możecie mi coś doradzić na dany temat? Będę bardzo wdzięczny gdyż zależy mi na waszej opinii, czekam z niecierpliwością.

Menene

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Moja siostra bardzo kocha urządzać swój ogród i sad jednak wymaga to od niej dużo procy i czasu chciałabym jej trochę pomóc w tym i uprościć jej to zadanie. Co myślicie o http://www.kora-ogrodowa.net? Warto tam zamówić korę sosnową, która hamuje porost chwastów i zatrzymuje wilgoć oraz chroni korzenie przed zimnem?

Czekam na szczere informacje. Pozdrawiam.

Darjusa

Posty: 32

 
Hej, wiecie może coś na temat kory sosnowej?

Mam cel ozdobić sobie nią mój ogródek ale nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Będę wam ogromnie wdzięczna jeśli się wypowiecie. Czekam na szczere informacje z niecierpliwością, gdyż zależy mi na czasie.

Z góry serdecznie dziękuję i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Hostelos3

Posty: 22

 
Cześć, poszukuje jakiegoś dobrego sklepu, w którym znajdę korę sosnową pod krzewy. Zależy mi bardzo na jakości oraz na przystępnej cenie. Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat oraz bardzo proszę o opinię na temat kory sosnowej.

Pozdrawiam i dziękuję.

arko1916

Posty: 23

 
Dużo osób poleca mi kupno kory sosnowej do mojego sadu natomiast nie jestem co do tego przekonany. Nie wiem czy pieniądze będą wyrzucone w błoto, możecie mi coś doradzić na dany temat? Będę bardzo wdzięczny bowiem zależy mi na waszej opinii, czekam z niecierpliwością.

mazi1991

Posty: 28

 
Dzień dobry, moja mama niedawno zamówiła korę sosnową hurtem i jest z tego bardzo zadowolona gdyż już nie spędza całych popołudni na pieleniu ogródka gdyż kora nie przepuszcza chwastów. Kupiliśmy ją w http://www.kora-ogrodowa.net i jesteśmy z niej w stu procentach zadowoleni.

Polecamy ją wszystkim znajomym i rodzinie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogliśmy.

raptofil

Posty: 20

 
Witam serdecznie, niesłychanie zależy mi na pięknym ogródku lecz potrzebuje to ode mnie wiele pracy i czasu a z tym mam problem albowiem nie ma mnie wielokrotnie w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to zrobić? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

rz3zn!k

Posty: 33