Strona główna > Firmy > Pożyczka bez BIK > zwrot prowizji bankowej ??

zwrot prowizji bankowej ??

zwrot prowizji bankowej ??

Nie mogę doprosić się o zwrot prowizji bankowej. Może coś poradzicie. Pożyczka wzięta w firmie pożyczkowej.

Lalka

Posty: 7

 
Tak właśnie myślałem, żeby wykonać. Chodzi o dość znaczny zwrot prowizji bankowej, który dotyczy konsolidacji kredytu. Nie mam zamiaru się z nimi kłócić, ani też biegać i stać w kolejkach. Wolałbym załatwić to od ręki, tyle że boję się, że taka usługa może być niesłychanie droga i niezbyt racjonalna co do kwoty prowizji.

Black_Riot

Posty: 13

 
Ja nie miałam tyle szczęścia :) Musiałam skorzystać z pomocy kancelarii, ale wszystko dobrze się skończyło. Odzyskaj prowizję bankową, korzystając z usługi kancelarii. Jest wiele takich, co zajmują się tego typu sprawami i działają naprawdę skutecznie. Prowizja bankowa na pewno ci się należy.

Lopez58

Posty: 17

 
Odzyska prowizję bankową z pomocą kancelarii :) Łatwo powiedzieć. A ile taka usługa kosztuje? Prowizja nie jest duża i właśnie nie wiem, czy takie rozwiązanie w ogóle się opłaca. Jak się orientujecie, ile dokładnie procent krzyczy sobie kancelaria, to napiszcie. Mam obawy, że na konto dostanę opłakane pieniądze.

Budowlaniec

Posty: 6

 
Tak też zrobię. Nie będę darować im pieniędzy. Najpierw grzecznie spytam o zwrot prowizji bankowej, a jak to nie zadziała, to skorzystam z waszej porady. Z góry bardzo dziękuję.

adamczykkk00

Posty: 17

 
Odzyskaj prowizję bankową – https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Kancelaria pomaga osobom w odzyskaniu pieniędzy od banków i firm pożyczkowych, w których klient przedterminowo dokonał spłaty zobowiązania. Wysoka skuteczność i pełnia bezpieczeństwa.

mateo29

Posty: 21

 
Nie daruj im. Odzyskaj prowizję bankową, bo ci się należy. To są w końcu twoje pieniądze i masz pełne prawo do tego, aby się o nie ubiegać. Jeśli nie jesteś w stanie normalnie, to naprawdę pomoc kancelarii jest jedyną sensowną deską ratunku. Oczywiście pobierają jakieś opłaty, ale tak czy inaczej, to się opłaca.

bruklin187

Posty: 8

 
Lecz którym prawem? Czym się zasłaniają? Jeśli jest taki zapis w umowie to nie ma problemu. Jeżeli masz problem ze zwrotem, odzyskaj prowizję bankową z pomocą specjalistów. Pobierają niewielkie opłaty, adekwatne do odzyskanych pieniędzy. Zawsze to coś.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Prowizja bankowa przy paru tysiącach pożyczki w firmie pozabankowej to niezwykle wielkie pieniądze, dlatego należałoby się o nie ubiegać. Nie liczyłam, że odzyskam aż tak sporo. Jestem zadowolona i polecam skorzystać z profesjonalnej pomocy.

hubertus

Posty: 6

 
Prowizja bankowa przy kilku tysiącach pożyczki w firmie pozabankowej to bardzo duże pieniądze, dlatego warto się o nie ubiegać. Nie liczyłam, że odzyskam aż tak wiele. Jestem zadowolona i polecam skorzystać z profesjonalnej pomocy.

345_14

Posty: 22