Strona główna > Firmy > Pożyczka bez BIK > pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

Znacie kancelarie prawne, które bezpłatne analizują umowy o kredyty frankowe i dają rekomendacje, co robić dalej z tematem?

EeZnak

Posty: 3

 
Umowy z bankiem się przedawniają, więc wypada podejmować decyzje o walce nieco szybciej. Nie każdy o tym wie. Mamy bardzo skomplikowane prawo i samodzielne działania, czy negocjacje to mrzonka. Nikt Cię poważnie nie potraktuje.

leeon

Posty: 7

 
Wielu kredytobiorców czekało na wyrok TSUE, a instytucja potwierdziła, że kredytobiorcy mają prawo do całkowitego unieważnienia zobowiązania bez konsekwencji ekonomicznych. Stąd właśnie coraz większa popularność kancelarii frankowych.

Rico

Posty: 8

 
Czasami jak masz niską kwotę roszczenia to niektóre kancelarie nie chcić w ogóle współpracować. Spróbuj skontaktować się z https://www.kancelarianik.pl/ - bo są spore szanse, że nie dojdzie do rozprawy, a wszystkie kwestie uda się ustalić na drodze mediacji.

Black_Riot

Posty: 5

 
Też mam z nimi dobre doświadczenia. Generalnie specjaliści od odszkodowań, od kredytów frankowych, nikogo nie wysyłają w zastępstwie, tylko samodzielnie działają. To jest uczciwe podejście do klienta.

Malinka Moja

Posty: 5

 
Właśnie o to chodzi, żeby walczyć o swoje, a nie zostawiać temat, a później ludzie budzą się w innym świecie, bez nieruchomości. Umowy o kredyty frankowe były nieuczciwe. Przyznał to nawet UOKiK i wiele instytucji klasy międzynarodowej.

Marioleczka

Posty: 13

 
Przejrzałem statystyki to okazuje się, że frankowicze wygrywają masę spraw, szczególnie po wyroku TSUE. No i dobrze. Może w końcu banki przestaną się czuć takie bezkarne. To, co się dzieje na rynku kredytowym od lat to masakra.

NanoPIK

Posty: 13

 
Już i tak prawo zabrania zaciągnięcia kredytu frankowego. Teraz banki udzielają kredytów w walucie, w której zarabiasz. Są od tego oczywiście pewne wyjątki, ale co do zasady już rynek się zmienił i całe szczęście.

fikusik

Posty: 22