Strona główna > Firmy > Pożyczka bez BIK > MDM Mieszkanie dla Młodych - Lubin

MDM Mieszkanie dla Młodych - Lubin

MDM Mieszkanie dla Młodych - Lubin

Hej! Witajcie. Chciałbym wziąć auta w leasing dla swojej firmy i szukam dogodnej oferty finansowej. Z kim się w tym temacie skontaktować? Znacie może jakiś doradców itd. ?

21gregorek

Posty: 21

 
Mój brat się nosi z zamiarem założenia własnej praktyki lekarskiej. Już jest jedną nogą poza szpitalem, ale ciągle się waha, właśnie ze względu na kasę....a konkretnie jej brak.

Annna1

Posty: 31

 
Na swoją firmę to mam aktualnie ze 3 kredyty wzięte. Takie życie ;P bez takiego finansowania w ogóle nie miałbym co myśleć o jakichkolwiek nowych inwestycjach, a co za tym idzie konkurencja by mnie zjadła na starcie ;P

trapkodobry

Posty: 23

 
Ciężko mi coś doradzać, ja ostatni swój kredyt spłaciłem jakieś 3 lata temu i od tego czasu nic nie brałem :P jestem na detoksie ;-)

dariuszek1878

Posty: 23

 
Ja to przed wrześniem załatwiałam pożyczkę na tysiąc złotych, bo dzieciom trzeba było wyprawkę kupić szkolną. I tak praktycznie mam co roku ;PP A ponoć podręcznik do 1 klasy był darmowy i co z tego? ;-)

Justynka45

Posty: 27

 
Muszę sam poszukać jakiegoś kredytu konsolidacyjnego...Kolega polecał mi ostatnio jednego speca od finansów. W przyszłym tygodniu jestem u niego umówiony na konsultacje, zobaczymy co mi podsunie za rozwiązania...

Grażyna12

Posty: 31

 
Z UE są dobre pieniądze do wyciągnięcia na rozwój firm, tutaj na pewno warto poszukać jak się prowadzi jakiś biznes. Wiem, bo sam dostałem w tamtym roku solidną dotację. Pozdr.

Facio

Posty: 27

 
Ja się ostatnio dopiero dowiedziałam, bo wcześniej nie miałam pojęcia, że niedawno się przepisy zmieniały i dopiero od września tego roku ja jako fizjoterapeuta z własną działalnością mogę liczyć na specjalne preferencyjne warunki kredytowe. Bo wcześniej to tylko lekarze mogli na oświadczenie dostać pieniądze, byli trochę jak święte krowy traktowani. A dziś to nie tylko moja grupa zawodowa, ale też psychologowie, protetycy, urbaniści i wiele innych zawodów dostało taką możliwość kredytu na uproszczonych warunkach. Mi o tej całej sytuacji dopiero powiedzieli ludzie z Kredyty To Tu – www.kredytytotu.pl. Generalnie bardzo mi pomogli dostać pieniądze na niski procent.

Grażyneczk223

Posty: 20

 
Mamy z żoną w planie wziąć w najbliższym czasie jakiś kredyt, żeby córce studia opłacić. Trzeba zapłacić za jej akademik, jej utrzymanie, jakieś książki, bilety...jest tego trochę wbrew pozorom.

Gruszek2

Posty: 25

 
Akurat ja to jestem z tych ludzi, co to się boją zadłużać. Autentycznie mam jakiegoś stracha. Wolę zbierać, odkładać, ewentualnie mniej wydać, ale byle nie brać żadnego kredytu ;)

Kódłaty

Posty: 29