Strona główna > Firmy > Pożyczka bez BIK > kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

Czy frankowiczom faktycznie udaje się wygrywać sprawy z bankami?

krzycho.p9

Posty: 1

 
Podobno niektórzy kredytobiorcy w ogóle przestają spłacać zobowiązania. Przecież statystyki Biura Informacji Kredytowej pokazują dosłownie upadek podpisywania umów. Może ludzie w końcu się nauczą, że kredyt to niewolnicza kula u nogi.

dziubbek56

Posty: 2

 
Trzymam kciuki za frankowiczów, bo za tyle cierpień, co ta grupa miała zwyczajnie należy im się instytucjonalna pomoc. Rośnie przy okazji nadzieja dla reszty konsumentów.

Sarenka

Posty: 3

 
Przecież banki w ostatnich latach zaczęły już wydzielać fundusze na pokrycie strat wynikających z konfliktów frankowych. Czas najwyższy skończyć z bankową patologią.

Marioleczka

Posty: 2

 
Banki coraz częściej samodzielnie wychodzą z propozycją ugody, bo wiedzą zwyczajnie, że walka się nie opłaca. Niestety warunki ugód wciąż są kiepskie, więc walczyć o swoje przed sądem.

alklu7

Posty: 20

 
Ciekawe, czy pozytywne wyroki dla frankowiczów wpłyną pozytywnie na transformację systemu bankowego, przecież dzisiaj właściwie niewydolnego przy zwykłej analizie zdolności kredytowej.

Boss

Posty: 21

 
Teraz za to NBP robi ze złotówki cyrk i ogranicza zaciągnięcie drobnych zobowiązań przez chore warunki oceny zdolności kredytowej. Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie miał dostępu do większego kapitału w tym kraju.

luke130

Posty: 9

 
Prawda jest taka, że cały system obsługi kredytów hipotecznych to czysta patologia, a analiza zdolności kredytowej to już analiza właściwie całego życia, stanu cywilnego i skrajnych cech człowieka. Jeden bank klientowi odmówił wypłaty kredytu przez lekką otyłość. Ostatnio było o tym głośno.

Lupusx

Posty: 6

 
Masz tutaj https://frankowy-kredyt.pl/blog/ naprawdę niezłe rozprawy o znaczeniu wyroków TSUE dla frankowiczów. Zobaczysz, że opłaca się przeanalizować umowę i zawalczyć o ugodę z bankiem. Najlepiej to dalej spłacać, ale na znacznie korzystniejszych warunkach.

Gucio

Posty: 5

 
BIK już pokazuje załamanie rynku kredytowego i prawdopodobnie gospodarki w najbliższych kwartałach. Zamyka się najwięcej działalności gospodarczych w historii, a banki nie mają szans z frankowiczami. Może system się w końcu zmieni na lepsze dla zwykłego konsumenta.

Piotrek.P

Posty: 2