Strona główna > Firmy > Pożyczka bez BIK > Proszę o ocenę odnośnie pożyczek !!

Proszę o ocenę odnośnie pożyczek !!

Proszę o ocenę odnośnie pożyczek !!

Cześć. Ciekawi mnie to, w jaki sposób prezentują się pożyczki pozabankowe. Czy ktoś z Was miał z nimi styczność i może podzielić się swoimi doświadczeniami w tym temacie? Będę wdzięczna.

Sarenka

Posty: 14

 
Przyznam szczerze, że ja również byłem bardzo zadowolony z propozycji jednej z firm udzielających pożyczek. Zgłosiłem się do niej przez Internet, a wypłatę środków otrzymałem na konto bankowe. Teraz już spłaciłem pożyczkę, ale wiele wskazuje na to, że w przyszłości będę potrzebował kolejnej i znowu zgłoszę się do tej samej firmy.

dobryrd

Posty: 21

 
Nie ulega wątpliwości, iż nowe pożyczki stanowią atrakcyjną formę dostania dodatkowych środków, gdy takowych wymagamy. Moją pożyczkę zaciągnąłem wykorzystując do tego celu stronę http://www.lende.pl, na której propozycja wydała mi się właściwa. Załatwiłem wszystko w mgnieniu oka i otrzymałem przelew na konto bankowe.

Potem raty również wpłacałem na konto, więc wygodnie :)

bogdan66

Posty: 24

 
Konieczność sprawdzenia informacji o mnie w Biurze Informacji Kredytowej eliminowała mnie z możliwości otrzymania zwykłej pożyczki w banku. W takim wypadku z pomocą przyszły mi nowe pożyczki, które są dostępne właściwie od ręki przez Internet. Warunki były nieco mniej korzystne, ale przynajmniej szybko otrzymałam pieniądze na konto.

Pulpit

Posty: 30

 
Długo zastanawiałem się nad tym, jak może wyglądać udzielenie pożyczki pozabankowej przez Internet.

Niedawno miałem niezbyt miłą przyjemność się o tym przekonać, natomiast cały proces przebiega dość szybko i bezproblemowo. Otrzymujemy pieniądze na konto, a potem pozostaje tylko spłacać raty – również przez konto bankowe :)

Nikolee3

Posty: 21

 
W sumie jestem w stanie polecić Wam pożyczki pozabankowe, które udzielane są przez Internet. Warunki współpracy są jasne – wystarczy się z nimi zapoznać, aby wiedzieć, na co się zgadzamy.

Gdy potrzebowałam pieniędzy nie wahałam się i nie zawahałabym się ponownie! :)

Mr Boks

Posty: 22

 
Polecam Wam rozejrzeć się w poszukiwaniu pożyczek, które możecie zaciągnąć przez Internet. Pożyczki pozabankowe stają się coraz bardziej znane, ale łatwo to wyjaśnić: dużo osób ma kiepską historię w BIK i nie kwalifikuje się do zdobycia pożyczki zwykle w banku.

Pendrzec

Posty: 23