Strona główna > Firmy > Pożyczka bez BIK > VIA SMS pożyczka, czy warto ?

VIA SMS pożyczka, czy warto ?

VIA SMS pożyczka, czy warto ?

Witam Was. Możecie nakierować mnie czy Kredito24 i pożyczka w tej firmie to dobry pomysł? Dlaczego tak bądź dlaczego nie?

doprzodu67

Posty: 6

 
W Monedo now pożyczka może osiągnąć wartość nawet do 15 000 złotych dla stałych klientów, o czym przekonałem się na własnej skórze. Byłem pod ścianą, musiałem pozyskać te pieniądze i udało się. Teraz kończę spłatę tego zobowiązania, bo nie zaciągałem go rzecz jasna na zbyt długo :-) Jak potrzebujecie – możecie zaufać tej firmie.

Tatusiek4

Posty: 14

 
W Filarium pożyczka, jaką udało mi się zaciągnąć była na naprawdę dość atrakcyjnych warunkach. Byłem zaskoczony, gdyż wydawało mi się, że zapłacę zdecydowanie wyższą cenę za chęć bardzo szybkiego uzyskania środków, jakie będę mógł spożytkować na dowolny zamiar. Poza tym staram się nie zaciągać chwilówek zbyt wielokrotnie.

Kitas

Posty: 16

 
W Pożyczkomat pożyczka podoba mi się przede wszystkim z tego powodu, że od razu uzyskujemy informację, którą kwotę musimy oddać. Mamy po prostu jasność w tym temacie.

Pszemeg

Posty: 19

 
Nie dziwię się, że w Aasa pożyczka udzielana jest na dość dobrych warunkach, co ma jednocześnie wpływ na bardzo dużą popularność tej firmy pożyczkowej. Możecie pożyczyć u nich od 1000 do 5000 złotych.

marcinmg

Posty: 16

 
Pożyczka w Aasa była moją pierwszą i miałem ogromne obawy czy nie zostanę w żaden sposób oszukany. Wiadomo, iż normalny człowiek nie zna się na umowach, przepisach. Na szczęście wszystko wyjaśniła mi lektura tego forum: http://www.pozyczkodawcy.com.

grysssik

Posty: 18

 
Osobiście nie jestem zwolennikiem zaciągania szybkich pożyczek, ponieważ w wypadku braku środków na ich spłatę mogą pojawić się poważne problemy. Mam tego świadomość, bo pewien błąd w tym zakresie popełnili moi znajomi i mieli wielkie kłopoty z komornikiem :)

Lupusx

Posty: 7

 
Moim zdaniem na najwyższe uznanie zasługuje firma Solven i pożyczka, jaką u nich uzyskałem. Mogłem pożyczyć kwotę w granicach od 300 zł do nawet 5000 zł. Fajnie, że można rozłożyć sobie taką kwotę na raty od jednej do osiemnastu. Daje to dużą elastyczność w spłacie.

snake7

Posty: 28

 
Ostatnio pożyczałem pieniądze w Szybka moneta i pożyczka, którą pozyskałem sprostała moim oczekiwaniom. Okazuje się, iż pierwsze 2000 zł, które pożyczyłem było… za darmo. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobną promocją.

david011

Posty: 17