Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Piercing > srebrna biżuteria Białystok

srebrna biżuteria Białystok

srebrna biżuteria Białystok

Dla swojej dziewczyny zdecydowanie chcę kupić pierścionek zaręczynowy z prawdziwym brylantem. Gdzie kupić, żeby mieć pewność że to prawdziwy brylant a nie cyrkonia?

codePerformance

Posty: 15

 
Mnie męczy żona żebym jej nowe kolczyki kupił, także sam teraz się rozglądam za jakimś jubilerem. W sumie to pokazywała mi ostatnio w necie jakie wzory ją interesują, ale nic z tego nie zapamiętałem :PP Jakieś złote, tyle wiem. I drogie...

Klakier

Posty: 25

 
Jak już kiedyś będę kupował kobiecie swojego życia pierścionek na oświadczyny to na pewno z brylantem. Na pewno dużym, żeby się w oczy rzucał. Tak przynajmniej planuję ;-) Ale co z tego wyjdzie to nie wiem, bo jak patrzyłem ceny to to jest kwestia kilku tyś co najmniej ;P

Dyduszek3

Posty: 20

 
Ze dwa miesiące temu moja żona miała urodzinki to jej kupiłem złote kolczyki i prezent został przyjęty z niesamowitą radością ;)) Muszę częściej jej biżuterię kupować z tego wynika :D Co do sklepu to ja akurat zamawiałem ze strony www.markobizuteria.pl. Nie znam się, ale wydaje mi się, że na tle innych jubilerów to mają wyjątkowo oryginalne projekty biżuterii.

Darjusa

Posty: 32

 
Hmm, wiesz co, myśmy na obrączki to trafili kilka lat temu na promocję w jednym sklepie internetowym, ale sobie jego nazwy za nic nie przypomnę. W każdym razie para obrączek kosztowała nas jakieś 5-6 stówek jeśli dobrze kojarzę. Dość mało.

szarky

Posty: 24

 
My z żoną przetopiliśmy złoto na obrączki. W sumie tania opcja. Bo płacisz tylko za robociznę, a kruszywo masz swoje. Warto nad czymś takim pomyśleć jak coś.

Koktus

Posty: 26