Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Piercing > Bransoletka celebrytka, który sklep ?

Bransoletka celebrytka, który sklep ?

Bransoletka celebrytka, który sklep ?

Macie jakieś konkretne propozycje odnośnie srebrnych bransoletek? Jeśli macie polecić jakiś sklep, w którym robiłyście zakup, to dajcie znać.

Mam nadzieję, że pomożecie, co wybrać na wesele:)

deruner56

Posty: 16

 
Znalazłam ich ofertę, gdy szukałam srebrnych łańcuszków. Jestem wciąż pod wrażeniem ich oferty, bo jest mega profesjonalna. Podoba mi się.

21gregorek

Posty: 17

 
Ja też uważam tę całą biżuterię gwiazd za trochę wymuszoną. Samemu też jesteśmy w stanie wybrać coś dla siebie oryginalnego i wcale nie musimy korzystać z podpowiedzi kobiet sukcesu:)

lejdee

Posty: 11

 
W tym sklepie mają przepiękne srebrne bransoletki. Jestem pod wrażeniem zwłaszcza jeśli chodzi o kolekcję celebrytka. W ogóle jeśli chodzi o bransoletki to mam na ich punkcie bzika. Mogę nie mieć kolczyków, pierścionków, ale bransoletka to dla mnie podstawa.

Oct714

Posty: 11

 
Wiedziałam, iż i na mnie przyjdzie pora, kiedy zrobię pierwszy swój w życiu zakup biżuterii przez internet. I akurat w przypadku tego sklepu nie bolało, a ja jestem szczęśliwą posiadaczką kolczyków celebrytka:)

TomekK

Posty: 13

 
Nabyłam sobie i siostrze srebrne bransoletki w tym miejscu http://www.valerio.pl/bransoletki-c-16.html. Jesteśmy z nich niesłychanie zadowolone, przede wszystkim z jakości, którą widać na pierwszy rzut oka.

Seba123

Posty: 29

 
Bałam się pierwszych zakupów przez internet odnośnie biżuterii. Trafiłam właśnie na nich i bardzo dobrze, bo teraz mogą polecić sklep innym paniom. Koniecznie zobaczcie sobie ofertę biżuterii celebrytek. Są tam śliczne rzeczy, które po prostu chce się mieć już:)

Dyduszek3

Posty: 20

 
Bałam się pierwszych zakupów poprzez internet odnośnie biżuterii. Trafiłam właśnie na nich i bardzo dobrze, bowiem teraz mogą polecić sklep innym paniom. Koniecznie zobaczcie sobie ofertę biżuterii celebrytek. Są tam ładne rzeczy, które po prostu chce się mieć już:)

Złoty

Posty: 12