Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Piercing > Biżuteria celebrytek, sklep on-line??

Biżuteria celebrytek, sklep on-line??

Biżuteria celebrytek, sklep on-line??

Jeśli chodzi o bransoletkę celebrytka to zaczynam mieć zawrót głowy. Co wam się podoba, dajcie link. Dzięki.

sebastian99

Posty: 12

 
Uważam, że srebrny łańcuszek na prezent to za mało. Osobiście wolałabym jeszcze dołożyć jakiś ekstra wisiorek lub skompletować to jeszcze z bransoletką. Jak ma być na bogato to na bogato. Dla kobiet prezenty mają niezwykłe znaczenie, dlatego warto je obdarowywać systematycznie. Teraz mamy tyle wyboru, że nie jest trudno coś wybrać.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Uważam, że to może za dużo powiedziane, że trzeba ją mieć. Każda kobieta kocha biżuterię i niekoniecznie musi to być akurat biżuteria gwiazd, żeby dobrze w niej wyglądać. Jest wybór, można wybierać i kierować swoim gustem.

migot

Posty: 19

 
Od dawna też szukałam jakiegoś sklepu, gdzie nie jest przeraźliwie drogo, a można odnaleźć całkiem z klasą biżuterię celebrytek. Jak na mój budżet ten sklep jest ok. A wyroby kuszą nie tylko jakością, natomiast i ogromną ilością różnorodnych modeli. Warto tam wstąpić, chociażby pooglądać, bowiem jest na co popatrzeć.

Kowalski

Posty: 22

 
Tutaj rzeczywiście jest wysoka jakość, dlatego też polecam ten sklep. Nie ma prawa, by kolczyki swarovski były podróbą. Pozdrawiam i gorąco namawiam na zakupy, z których będziecie na pewno zadowolone.

pawelbin

Posty: 23

 
Jeśli kochacie się w biżuterii celebrytek, wejdźcie na tę stronę http://www.valerio.pl. To sklep, jakiego wyroby są rzeczywiście perfekcyjnej jakości, a wybór przyprawia o zawrót głowy.

Specjalista

Posty: 35

 
Takie srebrne wisiorki to super sprawa. Można je łączyć do różnych stylizacji. W swojej szkatułce mam kilka ulubionych, teraz poluję na jakiś naprawdę mega oryginał.

Januszek

Posty: 14

 
Właśnie polecajcie jedna drugiej. Też akurat szukam biżuterii gwiazd i nie wiem z którego sklepu sięgnąć. Jest ich tak sporo, iż nie wiadomo już czym się kierować przy doborze, a jest taniej niż w tradycyjnych.

marysss

Posty: 21

 
Chyba już kiedyś wchodziłam na ich stronkę, ale nie robiłam zakupów. Fajne mają srebrne bransoletki. Ogólnie dobry sklep jeśli chodzi o jakość, bo czytałam o nich opinie. Pozdrawiam i życzę powodzenia na zakupach:)

allaa

Posty: 10

 
Mnie również ujęła za serce biżuteria gwiazd, ale zdecydowanie bardziej wolę te mniejsze dodatki. Podobno teraz jest modne „duże”, ale akurat moja natura jest całkiem inna i wolę drobiazgi. Pozdrawiam gorąco.

jose_bastiano

Posty: 28