Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Piercing > Komplety z cyrkoniami, sprawdzony sklep ?

Komplety z cyrkoniami, sprawdzony sklep ?

Komplety z cyrkoniami, sprawdzony sklep ?

Hej.
Wolicie srebrne łańcuszki czy złote? Ja od dawna preferuję srebro. Ostatnio kupuję jedynie rodowaną biżuterię, która się nie niszczy, nie ciemnieje. Lubię też kryształki w biżuterii.

Może macie coś ciekawego na uwadze?

mniszekk

Posty: 12

 
Z tego co wiem, Swarovski w tym sezonie stawia na złoto.

Jeśli jednak pozostajemy przy srebrze kolczyki swarovskiego kuleczki shamballa z kryształkami wciąż są na topie. Chyba żadna z pań nie pożałuje zakupionych serduszek lub kwiatuszków. Ja mogę się pochwalić ostatnio nabytymi kostkami cube.

Pszemeg

Posty: 17

 
Srebro zawsze było i będzie w modzie. Kiedyś jednak nosiłam złote, teraz gustuję w srebrnych kolczykach. Ja również wybieram trwałe rodowane srebro.

Rambdalll

Posty: 15

 
Nie ważne które kolczyki swarovskiego będą modne w tym sezonie. Ja noszę takie, jakie mnie się podobają. Można poszperać w sieci i poszukać, lecz czy za wszelką cenę trzeba mieć to, co najmodniejsze? Ważne, by się w konkretnej biżuterii dobrze czuć i wyglądać. Na co dzień wolę delikatne dekoracje.

Klarka

Posty: 25

 
Mnie osobiście podobają się komplety z cyrkoniami. Świetnie nadają się na szczególne okazje. Moje ulubione to prześliczne, delikatne łezki. Świetnie komponują się do wieczorowych strojów. Coś większego z mojej szkatułki to srebrne kwadraty z wzorem nieskończoności z cyrkonii. Do luźniejszego stylu – idealne.

Januszek

Posty: 14

 
Zdecydowanie wolę srebro od złota. Wybieram srebrne łańcuszki pokryte rodem, kosztują może nieco więcej, lecz przepięknie lśnią i są trwalsze. Ciekawy wybór można znaleźć na stronie http://www.valerio.pl.

rz3zn!k

Posty: 31

 
Moja koleżanka kupiła sobie ostatnio cudowne kolczyki z cyrkoniami.

Nie jestem zwolenniczką noszenia na co dzień biżuterii, ale te mnie przekonały. Pasują niemal do wszystkiego. Polecam więc taki wybór każdej niezdecydowanej czy też panom chcącym zrobić prezent kobiecie.

Aweeee

Posty: 22