Strona główna > Elektronika dla każdego > Netbooki > Filtry prywatyzujące 3M, znacie jakieś

Filtry prywatyzujące 3M, znacie jakieś

Filtry prywatyzujące 3M, znacie jakieś

Witam. Postanowiłem osiągnąć większą prywatność w firmie, w jakiej jestem właścicielem, lecz przebywam w pokoju z wieloma współpracownikami. Myślę, iż dobrą opcją będzie kupowanie filtra prywatyzującego.

Co sądzicie o nim? Macie jakieś doświadczenia?

Wariat

Posty: 16

 
Cześć.

Niejednokrotnie zdarza mi się korzystać z laptopa w kawiarniach, restauracjach oraz galerii handlowej. Czuję się niezbyt komfortowo, gdy ktoś zagląda mi w dokumenty.

Receptą i rozwiązaniem mojego problemu okazały się filtry prywatyzujące 3M, które chronią przed taką możliwością i są dokładne.

Szkolić23

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Wyzwaniem, jakie przed sobą postawiłem to ograniczenie widoczności ekranu z mojego laptopa, bowiem częstokroć podróżuję pociągiem, a ludzie zaglądają mi do komputera. Nabyłem dla siebie i żony filtry prywatyzujące 3M za pośrednictwem strony http://www.filtryprywatyzujace.pl, wszystko odbyło się bez zarzutu.

CzarnyBlant

Posty: 22

 
Hej.
Wielokrotnie pracuję w miejscach publicznych, gdzie używam laptopa. Ostatnio kolega polecił mi filtry prywatyzujące i muszę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić – to się sprawdza! Jeśli cenicie sobie prywatność to weźcie pod spostrzeżenie takie rozwiązanie.

2findme2

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Jako właściciel firmy wielokrotnie przygotowuję poufne dokumenty, pracuję na rachunku bankowym firmy, jednak moi współpracownicy przy odrobinie chęci mogliby zajrzeć do mojego komputera. Chcąc tego uniknąć kupiłem filtry prywatyzujące dla wszystkich.

Nie żałuję!

Dr Nemo

Posty: 21

 
Witam. To forum okazało się dla mnie zbiorem przydatnych porad, z których skorzystałem, gdy w moim przypadku w grę wchodził filtr prywatyzujący 3M, jaki zdecydowałem się kupić. Mogę Wam tylko podziękować za rzeczowe rady.

daron64

Posty: 27

 
Witam serdecznie.

Niedawno wybierałem filtr prywatyzujący 3M, natomiast zawsze wydawało mi się, iż mogę go zastosować tylko na nowoczesnych monitorach. Nic niezwyklej mylnego, bowiem ostatnio zastosowałem go w starym monitorze CRT i zastanawiam się nad laptopem.

Nowa

Posty: 23