Strona główna > Elektronika dla każdego > Netbooki > tablet najtaniej, szukam

tablet najtaniej, szukam

tablet najtaniej, szukam

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu jakiegoś fajnego porównania modeli tableta. Potrzebna mi jakaś rzetelna strona.

Czarek

Posty: 2

 
Maluchom tablet nie jest potrzebny. Co innego, jak dzieci chodzą już do szkoły. Wówczas rzeczywiście im się przydaje i można wtedy szukać sklepu z tabletami, gdzie jest tanio i masz szansę kupić dobry sprzęt.

labuh

Posty: 9

 
Polecam skorzystać z porównywarki cen tabletów. To fajne narzędzie. Jak znajdziesz rzetelnie prowadzony serwis, to będziesz mieć też możliwość poczytania obszernych artykułów, testów itp. Myślę, że to będzie świetny pomysł na początek.

tigra32

Posty: 24

 
To ja też czekam, albowiem zależy mi na niskich cenach. Mam w planach nabycie tableta, niemniej jednak nie pisze się na nic, co drogie. Potrzebuję normalny tablet, na jakim sprawdzę treść, dokonam kupna w sklepie, obejrzę filmik i już. A może tutaj polecacie jakieś konkretne modele w niewygórowanych cenach? Jak coś, to dajcie znać.

TomekK

Posty: 14

 
Też chciałby zakupić tablet najtaniej, lecz nie wiem, czy to dobry pomysł. Boję się, że trafię na model, który będzie posiadał pewne ograniczenia. Może coś podpowiecie w temacie? Będę używał go do czytania większych treści – ebooków. Jak coś to piszcie. Niezwykle dziękuję.

Humneeee

Posty: 22

 
Mnie potrzebny jest tani tablet do oglądania filmów. To chyba musi być coś lepszego? Nie wiem, co wybrać :( Może macie jakiś pomysł? Może polecacie jakiś fajny niedrogi model, który sprawdzi się do tego zadania. Być może córka, będzie potrzebowała do nauki. Chodzi o aplikacje na przykład do nauki języka angielskiego.

Cziczin

Posty: 19

 
Wszystko zależy, jaki tablet jest ci potrzebny. Musisz określić, do czego ci się przyda. To zdecydowanie dobry pierwszy krok ;) Później możesz skorzystać z rzetelnego narzędzia, jakim jest porównywarka. Myślę, że na bank znajdziesz coś taniego. Teraz sprzęt jest także bardzo często w promocjach.

Rico

Posty: 9

 
Każdemu zależy na niskich cenach. Właśnie wobec tego polecam stronę z tabletami, gdzie znajdziecie pomoc w doborze. Niesłychanie fajnie opisane różne modele z porównaniem cen http://www.itablety.pl

MałeM34

Posty: 19

 
Skorzystaj z promocji na tablety. Ja poszukiwałem do tej pory, aż w końcu udało mi się upolować coś super. To prawda, że można skorzystać z porównywarek, albowiem to świetne narzędzia. Sprawdzisz ceny i poza tym dowiesz się na temat urządzeń.

Wariat

Posty: 18

 
Mnie też przydałoby się zapoznać z jakimiś rzetelnymi testami tabletów. Myślę, że jak już zacznę takich szukać, to coś znajdę. Jeśli jednak macie coś szczególnego do polecenia, to czekam i dziękuję.

krotos34

Posty: 12