Strona główna > Elektronika dla każdego > Netbooki > jaki laptop dla fotografa, jakieś informacje ?

jaki laptop dla fotografa, jakieś informacje ?

jaki laptop dla fotografa, jakieś informacje ?

Dzień dobry, czy ktoś z was wiem, jaki laptop do gier będzie najlepszy? Może znacie jakieś strony internetowe, gdzie znajdę dużo informacji na temat różnych laptopów?

kondziu

Posty: 1

 
Jeżeli nie wiesz, jaki laptop do gier wybrać, warto posiłkować się różnymi stronami lub rankingami. Tutaj masz przykładową stronę https://www.wybieramlaptopa.pl.

TomekK

Posty: 3

 
Ciężko jest mi teraz powiedzieć, jaki laptop do 3000 najlepiej kupić. Moim zdaniem powinieneś poczytać w internecie na temat różnych modeli, aby wybrać dla siebie najlepszy pod względem technicznym.

kociol001

Posty: 8

 
Dzień dobry, powiem szczerze, iż nie wiem, jaki laptop dla grafika jest najlepszy. Jednak mogę polecić Ci kilka stron, gdzie należałoby szukać takich informacji. W internecie odszukasz blogi, a zarówno rankingów dotyczących przeróżnych laptopów.

rz3zn!k

Posty: 33

 
Ja niestety nie powiem Ci, jaki laptop zakupić, ale mogę podpowiedzieć, iż w sieci jest wiele stron i blogów, na których ludzie piszą, które laptopy zakupić i do której kwoty. Przedstawiają tam inne parametry, więc można sobie porównywać inne modele.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
W internecie znajdziesz ranking laptopów, a także szczegółowe informacje na temat polecanych laptopów do pracy, czy gier w różnych kategoriach budżetowych.

propek1

Posty: 12