Strona główna > Elektronika dla każdego > Netbooki > Szukam dobrego serwisu komputerowego ?

Szukam dobrego serwisu komputerowego ?

Szukam dobrego serwisu komputerowego ?

Jeśli gdzieś sprzedawaliście swój sprzęt komputerowy i było ok, to dajcie namiary, interesuje mnie skup laptopów z wyceną przez telefon.

jurecekk5

Posty: 10

 
To dobry serwis komputerowy http://komputerytopserwis.pl. Udziela długiej gwarancji, masz pewność ich usług. Mnie robili kompa i jestem z niego usatysfakcjonowany już ponad dwa lata.

Zdrówko87

Posty: 21

 
U mnie pieniążki za laptopa pojawiły się na koncie następnego dnia od sprzedaży :) Miałem akurat szczęście, że znalazłem niezmiernie profesjonalnie działający skup laptopów, gdzie goście znają się na rzeczy i nie ma żadnych niedomówień. Z tego co wiem, kumpel był stratny w stosunku do wstępnej wyceny grubą kasę.

Modniś

Posty: 19

 
Szybko i po sprawie. Taki skup laptopów jak ten to idealna sprawa. Miałam okazję zakupić nowszy model sprzętu i brakowało mi jednakże nieco do tego budżetu. Nie chciałam pozbywać się mojego starego poczciwego laptopa, lecz zaproponowali mi dobrą cenę i skusiłam się. Jestem zadowolona, że tak mi się udało rozegrać tę sprawę.

nighthaze

Posty: 21

 
Z tanim serwisem laptopów też miałem przeboje. Ale dobrze, że skończyło się ok :) Miałem nóż na gardle, więc działałem po omacku, nie badając rynku i tak można skończyć najgorzej jak tylko się da.

Yuri20

Posty: 23

 
Skup laptopów to ostateczność. Zawsze lepiej próbować naprawić sprzęt. Mam takie dwa laptopy w domu i zawsze się komuś przydadzą, szkoda sprzedawać, bo pieniądze nie są duże.

Marti

Posty: 18

 
Ceny w skupie laptopów są naprawdę różne. Jedni dadzą ci więcej inni mniej. Najlepiej zrobić sobie listę najczęściej polecanych i w ten sposób pokombinować, żeby wyciągnąć dla siebie oczywiście jak najwięcej.

Yuri20

Posty: 10

 
Skup laptopów to ostateczność. Zawsze lepiej próbować naprawić sprzęt. Mam takie dwa laptopy w domu i zawsze się komuś przydadzą, szkoda sprzedawać, albowiem pieniądze nie są gigantyczne.

Motospec

Posty: 29

 
Dali mi długą gwarancję, zatem sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to niezwykle mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, albowiem to niezwykle rzetelna firma.

duszeniec

Posty: 18