Strona główna > Elektronika dla każdego > Netbooki > Chcę kupić filtry prywatyzujące. Polecacie?

Chcę kupić filtry prywatyzujące. Polecacie?

Chcę kupić filtry prywatyzujące. Polecacie?

Witam. Jakie kryteria powinnam wziąć pod uwagę, gdy moim celem jest zdobycie dobrej jakości filtra prywatyzującego, który spełni moje oczekiwania?

Liczę na kluczowe z mojego punktu widzenia rady.

Kowalski

Posty: 11

 
Witam serdecznie.

Zawsze wydawało mi się, że moje dane firmowe są bezpieczne pomimo faktu, że pracuję z nimi nawet w miejscach publicznych. Rzeczywistość zweryfikowała to, gdy przeczytałem o co najmniej paru przypadkach kradzieży informacji.

Dziś stosuję filtry prywatyzujące 3M.

zdsakk87

Posty: 23

 
Witam serdecznie.

Zawsze wydawało mi się, że moje dane firmowe są bezpieczne pomimo faktu, iż pracuję z nimi nawet w miejscach publicznych. Rzeczywistość zweryfikowała to, gdy przeczytałem o co najmniej kilku przypadkach kradzieży informacji.

Teraz stosuję filtry prywatyzujące 3M.

mitr

Posty: 23

 
Hej.

Zawsze denerwowało mnie to, jak ktoś rzekomo przypadkowo zaglądał do mojego laptopa. Postanowiłem to ukrócić, a z racji tego, że często podróżowałem służbowo musiałem zastanowić się nad skuteczną metodą. Okazały się nią filtry prywatyzujące 3M, które stosuję i polecam innym.

eluniq

Posty: 25

 
Dzień dobry,

Krótki czas temu przeczytałam ciekawy artykuł na temat ryzyka kradzieży informacji. Sama zdałam sobie sprawę, że mogłabym paść ofiarą takiego poczynania, ponieważ nieraz loguję się nawet do serwisu bankowego lub korzystam z dokumentów firmy w miejscach publicznych.

Dopiero niedawno zainwestowałam w filtry prywatyzujące 3M.

Motospec

Posty: 29

 
Hej. Stosunkowo niedawno musiałam wybrać filtry prywatyzujące 3M, jakie szef postanowił zastosować w notebookach w naszej firmie. Wszystko w związku z faktem, iż nastąpiła kradzież informacji z jednego z komputerów.

Trafiłam wówczas na sklep http://www.toptechnology.pl, który był strzałem w dziesiątkę, bo pomógł mi nieco zmodyfikować zamówienie, gdyż asortyment nie do końca odpowiadałby naszemu sprzętowi.

Rysiek_99

Posty: 32

 
Witam serdecznie.
Chcąc ochronić się przed potencjalną kradzieżą informacji postanowiłem zastosować w swoim komputerze służbowym filtr prywatyzujący 3M, który spisuje się rewelacyjnie. Mogę polecić takie rozwiązanie wszystkim, którzy cenią prywatność ponad inne wartości.

Liome5656

Posty: 23