Strona główna > Elektronika dla każdego > Netbooki > Laptopy poleasingowe, który sklep ?

Laptopy poleasingowe, który sklep ?

Laptopy poleasingowe, który sklep ?

Siemka. Czy jest na forum ktoś, kto miał do czynienia z komputerami poleasingowymi?

Interesują mnie przede wszystkim opinie osób, które posiadają takie sprzęty i co najważniejsze cały czas na nich pracują.

alek5555

Posty: 11

 
Podczas kupna poleasingowych komputerów procedura wygląda podobnie, jakbyś dokonywał zakupu nowych maszyn. Otrzymujesz na nie paragon, a zarówno gwarancję.

EpIon7

Posty: 23

 
Nigdy nie zastanawiałem się nad tym, gdzie jest największy wybór używanych komputerów stacjonarnych. Ale wydaje mi się, że jest to Warszawa. Mieszczą się tam wszystkie największe salony komputerowe. Więc to jest logiczne, że najszerszy wybór komputerów poleasingowych w warszawie mają kontrahenci.

Buła

Posty: 19

 
Z tego co się orientuję, to wszystkie laptopy poleasingowe dysponują wgrany oryginalny system operacyjny Windows. Nie musimy więc martwić się o dodatkowy wydatek, którym bez wątpienia jest system.

Wariat

Posty: 18

 
Poszukujesz komputery poleasingowe w warszawie?

Jeżeli cenisz sobie dobrą jakość za niewielkie pieniądze, to polecam http://delllow.com. Posiadają oni szeroką gamę komputerów do różnego zastosowania. Od prac biurowych do programowania czy grafiki wektorowej.

Gumis

Posty: 14

 
Od kiedy prowadzę swoją firmę, nigdy jeszcze nie miałem okazji korzystać z fabrycznie nowych komputerów. Albowiem wszystkie używane przeze mnie pecety to komputery poleasingowe w warszawie zakupione. Jestem z nich zadowolony, tym bardziej że nie wydałem na nie sporo.

aleksis

Posty: 17

 
Nawet poleasingowe komputery nadają się do wymagających gier komputerowych. Jednak podczas kupna trzeba dokładnie zbadać ich poziom wydajności.

lenox4

Posty: 35

 
Jeśli znalazłeś naprawdę dobry sprzęt, to nie ma się nad czym zastanawiać. Co więcej, laptopy poleasingowe w większości nie różnią się niczym od tych prosto z salonu. Nie masz pewności? Podjedź do sklepu i sprawdź tego laptopa. Wówczas będziesz miał gwarancję, że on nadaje się do tego rodzaju pracy.

Kowalski

Posty: 11

 
Taka tendencja nie powinna nikogo dziwić. Ludzie w Polsce zazwyczaj żyją na kredytach. Niw więc nadzwyczajnego, że kupują oni komputery poleasingowe. Zwłaszcza że nie są one w niczym gorsze od najnowszych typów kompów, jakie można kupić w sklepach.

mamuska

Posty: 25