Strona główna > Elektronika dla każdego > Koparki > Wizytówki kaszerowane, oferta ??

Wizytówki kaszerowane, oferta ??

Wizytówki kaszerowane, oferta ??

Witam, który sposób na druk wizytówek według Was jest najodpowiedniejszy? Nie wiem gdyż, na jaki rodzaj papieru się zdecydować, chodzi mi przede wszystkim o niezniszczalność i długowieczność wizytówek :)

hamllet

Posty: 3

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niezmiernie weseli.

tasdefleja

Posty: 21

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, ale się przekonał. Później jednak nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

Anno Domini

Posty: 24

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat odnajdziesz na stronie http://lakieruv.blogity.net.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

GGregbard

Posty: 20

 
Nie ma obaw, iż warstwy, jakie posiadają wizytówki kaszerowane, zaczną się rozdzielać. Są one sklejane specjalnymi prasami Wbrew pozorom nie są też zbyt grube, o czym wspomina dużo osób. Oczywiście najciekawiej wyglądają one, gdy wykonamy je na delikatnym papierze kredowym, wówczas efekt jest najlepszy.

klosert

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o druk wizytówek, to jego cena zależy nie tylko od zamawianej ilości, niemniej jednak również od rodzaju papieru, a także zastosowanych kolorów.

Facio

Posty: 27

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

lalunia333

Posty: 11

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

Ciapeczek

Posty: 20

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

090913123

Posty: 26