Strona główna > Elektronika dla każdego > Karty pamięci do telefonów > sprawdź numer telefonu, szukam

sprawdź numer telefonu, szukam

sprawdź numer telefonu, szukam

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, natomiast telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Troszkę mnie martwić, że córka odbierze i zniknie mi z konta niezmiernie wiele pieniędzy. Co wykonać?

transerwis

Posty: 6

 
Ostrożności nigdy nie jest za sporo. Raz miałem akcje, iż myślałem, iż dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, iż to na nieszczęście jakaś firma, która naciąga osób. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

Lupusx

Posty: 6

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Na nieszczęście w Polsce nic nie robią, a jeżeli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Seba123

Posty: 14

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, albowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, jaka wyłudza tysiące zł. Przecież to winno być regulowane prawnie i winno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

hihi45hihi

Posty: 10

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy zbadać niż potem za to wszystko płacić.

ooops65

Posty: 29

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

andrew66

Posty: 7

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeżeli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

alibaba

Posty: 11

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś znaczącego i wówczas wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niezmiernie wiele zdrowia. Niewątpliwie stracimy też niezmiernie wiele swoich pieniędzy.

Penio

Posty: 4

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

barca77

Posty: 14

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bowiem jest serwis, który nam umożliwia takie staranie. Pożądane byłoby taką okazję wykorzystać.

QQrydza

Posty: 12